informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Zakłady Mięsne PRIME FOOD Sp. z o.o.Zakłady Mięsne Prime Food Sp. z o.o. powstały w 1999 roku. Są polsko-duńską firmą specjalizującą się w uboju, rozbiorze oraz przetwórstwie i sprzedaży mięsa wieprzowego oraz wyrobów przetworzonych. Podstawową misją Prime Food jest zaspokajanie potrzeb klientów poprzez wytwarzanie produktów o najwyższej jakości. Firma posiada zakład produkcyjny w miejscowości Przechlewo w okolicach Człuchowa.

wyświetlone: 1 - 5 z 5

Prime Food wybiera NAVImeat! [11.07.2008] Firma Prime Food wdrożyła system Microsoft Dynamics NAV z modułem dostosowanym do przetwórstwa mięsnego – NAVImeat. Decyzja o wprowadzeniu NAVImeat miała na celu podwyższenie wydajności i jakości produktów Prime Food... (info)


Produkty z Przechlewa – ten sam ceniony przez konsumentów smak – nowe opakowanie

Produkty z Przechlewa – ten sam ceniony przez konsumentów smak – nowe opakowanie [01.06.2007] Po dwóch latach przerwy, produkcja wędlin marki Prime Food powróciła do Przechlewa koło Człuchowa. Firma postanowiła zaakcentować zmiany odświeżonym wyglądem etykiet oraz wprowadzeniem głównej linii produktowej pod nazwą „z Przechlewa”... (info)

Nowy Prezes Zakładów Mięsnych Prime Food [26.09.2006] We wrześniu Br. Ove Jørgensen objął obowiązki Prezesa Zarządu Prime Food Sp. z o.o.. Zastąpił na tym stanowisku Toma Axelgaarda, który objął stanowisko Przewodniczącego Rady Nadzorczej spółki... (info)

Prestiżowe nagrody dla Zakładów Mięsnych Prime Food i Zakładów Mięsnych NOVE [26.09.2006] „Myśliwska wędzona tradycyjnie”, jeden z produktów z linii „Wędliny z liściem” Zakładów Mięsnych NOVE Sp. z o.o., otrzymał Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich na targach Polagra-Food, które odbyły się w Poznaniu w dniach 16-20.09.2006... (info)

Asortyment grillowi Prime Food z ketchupem Develey [30.03.2006] W połowie kwietnia 2006 roku ruszy wspólna promocja asortymentu grillowego Prime Food z ketchupem marki Develey... (info)Zakłady Mięsne PRIME FOOD Sp. z o.o.

Zakłady Mięsne PRIME FOOD Sp. z o.o.
ul. Młyńska 43b
77-320 Przechlewo
tel. (059) 833 45 05
fax: (059) 833 40 50
http://www.primefood.com.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...