informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Henkel Polska Sp. z o.o.wyświetlone: 1 - 10 z 107

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 | > | >>

Zabezpiecz elewacje przed uszkodzeniem mechanicznym [04.12.2013] Grad z nieba, spadająca gałąź – to tylko nieliczne z niespodziewanych przypadków mogące dość poważnie uszkodzić elewację budynku... (info)

BioProtect – chroń ściany przed skażeniem biologicznym [21.11.2013] Osiadanie kurzu i brudu na ścianach budynku jest jedną z głównych przyczyn rozwoju pleśni i grzybów, które w postaci nalotów niekorzystnie wpływają na estetykę naszego domu, a w skrajnych przypadkach mogą powodować uszkodzenie powłok elewacyjnych... (info)


Metylan Spezial Liquid – uniwersalny klej do tapet

Metylan Spezial Liquid – uniwersalny klej do tapet [21.11.2013] Uważasz, że klejenie tapet jest ponad Twoje siły? Nic z tych rzeczy. Bez problemu możesz zrobić to samodzielnie, ponieważ zadanie jest niezwykle proste. Do klejenia wykorzystaj płynny koncentrat kleju Metylan Spezial Liquid... (info)


Kładzenie płytek kamiennych w łazience

Kładzenie płytek kamiennych w łazience [30.10.2013] Kamień naturalny, poza walorami estetycznymi, posiada również wysoką odporność na wpływ nadmiernej ilości wody. Cecha ta sprawia,iż przy prawidłowym przeprowadzeniu prac montażowych,jest on popularnym rozwiązaniem w walce z zawilgoceniem pomieszczeń... (info)


Ocieplanie domu, czyli co musi wiedzieć właściciel

Ocieplanie domu, czyli co musi wiedzieć właściciel [25.10.2013] Kalendarzowa jesień rozpieszcza nas w tym roku dość wysokimi temperaturami. Warto więc wykorzystać jeszcze sprzyjającą nam aurę i ocieplić dom w oczekiwaniu na nadejście srogiej zimy... (info)


Poprawny montaż płytek w obiektach przemysłowych

Poprawny montaż płytek w obiektach przemysłowych [16.10.2013] Posadzki obiektów przemysłowych, z uwagi na nieustający ruch pieszy i transport wielotonowych ładunków, winny charakteryzować się wysoką jakością wykonania, bezpośrednio przekładającą się na wytrzymałość samej podłogi... (info)

FIX EXTREME – nowa generacja klejów montażowych Pattex [02.10.2013] Marka Pattex, wprowadziła na rynek nową generację klejów montażowych serii Fix Extreme. Fix Total i Fix Power, to jednoskładnikowe kleje montażowe, przeznaczone do klejenia różnorodnej jakości materiałów i podłóż budowlanych... (info)


Metylan STOP WILGOCI AERO 360º - innowacyjny pochłaniacz wilgoci oraz przykrych zapachów

Metylan STOP WILGOCI AERO 360º - innowacyjny pochłaniacz wilgoci oraz przykrych zapachów [17.09.2013] Nadmierna wilgoć panująca w domu to problem wielu jego posiadaczy. Tworzy ona idealne środowisko dla rozwoju pleśni i grzybów, mających negatywny wpływ na nasze zdrowie, jak również sprzyja powstawaniu nieprzyjemnego zapachu... (info)

Ceresit wspiera wykonawców [11.09.2013] Marka Ceresit, producent chemii budowlanej, należący do międzynarodowego koncernu Henkel uruchomił serwis internetowy Ceresit PRO – zintegrowaną platformę dla profesjonalistów z branży budowlanej... (info)


Kolor elewacji powie prawdę o właścicielu

Kolor elewacji powie prawdę o właścicielu [05.08.2013] Dom może powiedzieć nam wiele o jego właścicielu – gustach, charakterze oraz podejściu do życia. Podobnie jak w przypadku ludzi, pierwszej oceny dokonujemy na podstawie wyglądu zewnętrznego... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 | > | >>

Henkel Polska Sp. z o.o.

Henkel Polska Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 41
02-672 Warszawa
tel. (022) 565 60 00
fax: (022) 565 69 99
http://www.henkel.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...