informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Galeria Arkada sp. z o.o.wyświetlone: 1 - 10 z 16

<< | < | 1 2 | > | >>


Jadalnię każdy mieć może

Jadalnię każdy mieć może [04.12.2013] Dom to przestrzeń w której powinniśmy się czuć najlepiej. Urządzona nie tylko pięknie, ale i funkcjonalnie. Jednym z najważniejszych miejsc, w którym spędzamy czas na rozmowach i jedzeniu wśród rodziny oraz przyjaciół jest jadalnia... (info)


Bezpłatne szkolenia dla architektów

Bezpłatne szkolenia dla architektów [21.10.2013] W każdy czwartek między godziną 17 a 19 Galeria Wnętrz Arkada w Poznaniu staje się salą wykładową, w której spotkać się mogą wszyscy architekci, projektanci, dekoratorzy, ale też osoby zainteresowane urządzaniem, wykańczaniem czy budową domu... (info)

Szkolenia dla architektów i projektantów w Galerii Wnętrz Arkada [03.10.2013] Galeria Wnętrz Arkada to miejsce przyjazne indywidualnym klientom, ale także architektom wnętrz. Tutaj można znaleźć produkty najlepszych światowych marek dobrane według najnowszych światowych trendów... (info)

Odwiedź Galerię Arkada na wirtualnych targach [03.10.2013] Jeszcze tylko do 6 października można odwiedzić stoisko Galerii Wnętrz Arkada na Wirtualnych Targach Nieruchomości i Wykańczania Wnętrz... (info)


Wybieramy podłogi do naszego domu

Wybieramy podłogi do naszego domu [20.09.2013] Architekci wnętrz przygotowując projekt bardzo często rozpoczynają prace od wyboru podłogi. To do niej dobierane są barwy ścian, meble i dodatki... (info)


Galeria Arkada uczestnikiem wirtualnych targów

Galeria Arkada uczestnikiem wirtualnych targów [20.09.2013] 23 września rozpoczyna się kolejna edycja wyjątkowych targów - Wirtualnych Targów Nieruchomości i Wykańczania Wnętrz. Jednym z wystawców będzie unikatowa Galeria Wyposażenia Wnętrz Arkada z Poznania... (info)


Spokojny sen w sypialni

Spokojny sen w sypialni [03.09.2013] Jeszcze za oknami słońce i pogoda, ale my zastanawiamy się że najchętniej jak nadejdzie jesień i zima zapadlibyśmy w sen. Ale potem nadchodzi refleksja, że przecież i tak nie ma co marzyć o pełnym relaksie, kiedy łóżko niewygodne, a materac uwiera... (info)


Szybki remont za nim zadzwoni pierwszy dzwonek

Szybki remont za nim zadzwoni pierwszy dzwonek [13.08.2013] Niebawem zabrzmi dla wielu dzieci pierwszy dzwonek w szkole. Już teraz wielu rodziców myśli, o remoncie pokoju dla ucznia, a inni o jego urządzeniu, tak by był jak najbardziej funkcjonalny i jednocześnie odpowiadał gustom dziecka... (info)


Galeria Arkada ma nowy salon

Galeria Arkada ma nowy salon [24.07.2013] Galeria Wnętrz Arkada w Poznaniu to unikatowe miejsce, w którym można znaleźć bogatą ofertę tego, co potrzebujemy do urządzania domu, czy mieszkania. Ofertę galerii wzbogacił nowo otwarty salon FALQUON. Jest to pierwszy salon firmowy w Polsce... (info)


Dobry sposób na przedpokój

Dobry sposób na przedpokój [17.07.2013] Przedpokój to wizytówka naszego domu. To on robi pierwsze wrażenia na gościach i sprawia, czy dobrze się u nas poczują, czy nasze mieszkanie wyda im się przytulnym... (info)


<< | < | 1 2 | > | >>

Galeria Arkada sp. z o.o.

Galeria Arkada sp. z o.o.
ul. Obornicka 229
60-650 Poznań
tel. +48 61 639 08 92
fax. +48 61 639 08 91
http://www.galeriaarkada.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...