informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


msDrop.commsDrop.com to darmowy, intuicyjny system zastępujący istniejące metody przechowywania "Ulubionych" - czyli linków do wszelkich ulubionych, czy ważnych stron www, filmów, zdjęć, plików, oraz krótkich notatek. Kolekcje linków tworzy się niezwykle prosto, między innymi metodą przeciągania i upuszczania z okna do okna przeglądarki. Gotowe style umożliwiają wyświetlanie linków w rozmaitych postaciach - link do zdjęcia może wyświetlać się jako miniatura, a link do filmu może być gotowy do odtworzenia w playerze. Każdy powinien być miło zaskoczony swobodą kompozycji, elementy można dowolnie przesuwać, skalować, obracać... Swoje kolekcje linków można przechowywać dla siebie, bądź udostępnić.

wyświetlone: 1 - 4 z 4

Czy na Fotolia można kupować szybciej? [27.03.2014] Wewnętrzny moduł Fotolia do przechowywania ulubionych – Fotolia Lightbox został stworzony aby zdjęcia kupowało się szybciej, wygodniej. Ale czy można kupować jeszcze szybciej, przeglądać wybrane zdjęcia o wiele wygodniej? Odpowiedź brzmi: zdecydowanie TAK... (info)

Czy na eBay można kupować szybciej? [16.03.2014] Wewnętrzne moduły eBay – listy obserwowanych, ulubionych towarów, sprzedawców czy wyszukiwań zostały stworzone aby kupowało się szybciej, wygodniej. Ale czy można kupować jeszcze szybciej, przeglądać wybrane towary o wiele wygodniej? Odpowiedź brzmi: zdecydowanie TAK... (info)


Przymierz prawdziwe diamenty!

Przymierz prawdziwe diamenty! [28.11.2013] Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart... (info)


msDrop.com organizuj ulubione - przeciągnij, upuść, komponuj, udostępnij

msDrop.com organizuj ulubione - przeciągnij, upuść, komponuj, udostępnij [04.04.2013] Na to wszyscy czekaliśmy. Zwykłe „Ulubione” wreszcie uporządkowane i zaprezentowane tak jak lubisz, dostępne on-line z każdego miejsca. Ruszyła wersja Beta unikalnego, bezpłatnego systemu gromadzenia, porządkowania i udostępniania linków do stron internetowych, zdjęć, filmów, artykułów, dokumentów... (info)msDrop.com

msDrop.com
http://msdrop.com
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...