informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Eveline Cosmetics S.A.wyświetlone: 1 - 10 z 105

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 | > | >>


Makijaż na Sylwestra i karnawał!!

Makijaż na Sylwestra i karnawał!! [31.12.2013] EVELINE COSMETICS – INFORMACJA PRASOWA LOOK KARNAWAŁOWY Karnawał to czas zabawy i nocnych szaleństw . To również odpowiednia pora na puszczenie wodzy fantazji oraz makijażowe eksperymenty... (info)


Argan & Goat’s Milk przeciwzmarszczkowy krem na noc od Eveline Cosmetics

Argan & Goat’s Milk przeciwzmarszczkowy krem na noc od Eveline Cosmetics [18.12.2013] Dzięki wysokiej koncentracji składników aktywnych o udowodnionej skuteczności działania LUXURY OF YOUTH COMPLEX gwarantuje natychmiastowe rezultaty... (info)


Argan & Goat’s Milk przeciwzmarszczkowy krem na dzień od Eveline Cosmetics

Argan & Goat’s Milk przeciwzmarszczkowy krem na dzień od Eveline Cosmetics [18.12.2013] Dzięki wysokiej koncentracji składników aktywnych o udowodnionej skuteczności działania LUXURY OF YOUTH COMPLEX gwarantuje natychmiastowe rezultaty... (info)


LASER PRECISION LIFTINGUJĄCY KREM POD OCZY od Eveline Cosmetics

LASER PRECISION LIFTINGUJĄCY KREM POD OCZY od Eveline Cosmetics [18.12.2013] LASER PRECISION to rewolucyjny program przeciwzmarszczkowy opracowany przez ekspertów laboratoriów Eveline Cosmetics, który łączy skuteczność zaawansowanych składników aktywnych z najnowszymi osiągnięciami kosmetologii i medycyny estetycznej... (info)


LASER PRECISION 60+ krem odmładzająco-liftingujący od Eveline Cosmetics

LASER PRECISION 60+ krem odmładzająco-liftingujący od Eveline Cosmetics [18.12.2013] LASER PRECISION to rewolucyjny program przeciwzmarszczkowy opracowany przez ekspertów laboratoriów Eveline Cosmetics, który łączy skuteczność zaawansowanych składników aktywnych z najnowszymi osiągnięciami kosmetologii i medycyny estetycznej... (info)


LASER PRECISION 50+ krem intensywnie liftingujący od Eveline Cosmetics

LASER PRECISION 50+ krem intensywnie liftingujący od Eveline Cosmetics [18.12.2013] Intensywnie liftingujący krem na dzień i na noc przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry po 50 roku życia... (info)


LASER PRECISION 40+ krem liftingujący od Eveline Cosmetics

LASER PRECISION 40+ krem liftingujący od Eveline Cosmetics [18.12.2013] LASER PRECISION to rewolucyjny program przeciwzmarszczkowy opracowany przez ekspertów laboratoriów Eveline Cosmetics, który łączy skuteczność zaawansowanych składników aktywnych z najnowszymi osiągnięciami kosmetologii i medycyny estetycznej... (info)

E- SKLEP EVELINE COSMETICS [18.12.2013] W grudniu Eveline Cosmetics poszerzyła swoją dystrybucję o sklep internetowy. Znajdą się w nim wszystkie produkty firmy dostępne na polskim rynku do pielęgnacji ciała, twarzy, włosów i do makijażu... (info)


PRERZENTACJA PRODUKTÓW EVELINE COSMETICS W MOSKWIE

PRERZENTACJA PRODUKTÓW EVELINE COSMETICS W MOSKWIE [10.12.2013] W dniach 27-30 listopada 2013 Eveline Cosmetics uczestniczyła w XX Międzynarodowej Specjalistycznej Wystawie Perfumerii i Kosmetyki – „INTERCHARM 2013” w Moskwie... (info)


EVELINE COSMETICS NA MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH COSMOPROF ASIA

EVELINE COSMETICS NA MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH COSMOPROF ASIA [03.12.2013] 13-15 listopada 2013 w Exhibition Center w Hong Kongu Eveline Cosmetics uczestniczyła w jednej z najważniejszych międzynarodowych imprez w sektorze urody COSMOPROF ASIA 2013. Tegoroczna, 18-ta edycja przyciągnęła wystawców z ponad 43 krajów... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 | > | >>

Eveline Cosmetics S.A.
ul. Żytnia 19
05-506 Lesznowola
http://www.eveline.com.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...