informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Noble Funds TFI S.A.wyświetlone: 1 - 10 z 14

<< | < | 1 2 | > | >>


LC Corp otwiera biurowiec Wola Center w Warszawie

LC Corp otwiera biurowiec Wola Center w Warszawie [05.11.2013] LC Corp SA oddaje do dyspozycji najemców nowoczesny kompleks biurowy Wola Center, zlokalizowany w Warszawie przy ul. Przyokopowej 33. Od października br. mieszczą się tu siedziby firm m.in. z branży finansowej, ubezpieczeniowej i nieruchomości... (info)


Konkurs na nazwę biurowca LC Corp w Katowicach

Konkurs na nazwę biurowca LC Corp w Katowicach [14.10.2013] LC Corp SA ogłasza otwarty konkurs na nazwę nowego biurowca spółki, powstającego w Katowicach, przy al. Roździeńskiego 10. Propozycje można zgłaszać za pośrednictwem dedykowanej strony www.konkurs.lcc.pl Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody... (info)


Prestiż i nowoczesność – pierwszy biurowiec LC Corp SA w Katowicach

Prestiż i nowoczesność – pierwszy biurowiec LC Corp SA w Katowicach [02.10.2013] LC Corp SA rozpoczął realizację kolejnej inwestycji komercyjnej w portfolio spółki. W biznesowym centrum Katowic powstanie nowoczesny kompleks biurowo – usługowy zrealizowany przez spółkę... (info)


Najwyższa jakość i prestiżowy adres – prezentacja apartamentu pokazowego Sky Tower

Najwyższa jakość i prestiżowy adres – prezentacja apartamentu pokazowego Sky Tower [24.09.2013] We Wrocławiu zaprezentowano pierwszy w pełni wykończony, apartament pokazowy zlokalizowany na 47p. w najwyższym budynku w Polsce. Apartamenty w Sky Tower łączą w sobie wyjątkowy standard wykończenia oraz bogaty pakiet usług concierge... (info)

Przegląd sytuacji rynkowej [11.09.2013] Sierpniowe dane nie pozostawiają wątpliwości - ożywienie gospodarcze w Polsce jest faktem. Poprawę sytuacji makroekonomicznej dostrzegamy zarówno w sprzedaży detalicznej, jak i produkcji przemysłowej... (info)

25 mln zł z nowej subskrypcji Distressed Assets FIZAN [12.07.2013] Noble Funds Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. rozbudowuje portfel funduszu inwestującego w przecenione obligacje korporacyjne i inne formy długu. W czerwcu zakończono trzecią emisję certyfikatów Distressed Assets FIZAN... (info)

Noble Fund Akcji MiŚS najlepszy zdaniem konkurencji [14.06.2013] Noble Fund Akcji Małych i Średnich Spółek (MiŚS) otrzymał najlepszą ocenę w swojej kategorii rynkowej w badaniu ankietowym „Pulsu Biznesu”, przeprowadzonym wśród zarządzających... (info)

Rok temu w Sky Tower zatętniło życie [24.05.2013] W piątek 24 maja mija dokładnie rok od otwarcia Sky Tower, najwyższego kompleksu apartamentowo-biurowo-handlowego w Polsce... (info)

Subfundusze mieszane Noble Funds TFI S.A. na podium rankingu Analiz Online [20.05.2013] Subfundusze Noble Funds TFI S.A. regularnie pozostają wśród liderów w swoich kategoriach rynkowych według najnowszego rankingu Analiz Online S.A... (info)

Biura w Sky Tower – pierwsze firmy uruchomiły już swoje siedziby we wrocławskim wieżowcu [26.04.2013] Wysoki standard wykończenia, obecność rodzimych i zachodnich korporacji, a także prestiżowy adres w najwyższym budynku w kraju – takie warunki prowadzenia biznesu wybrały firmy, które w kwietniu wprowadziły się do powierzchni biurowych w Sky Tower... (info)


<< | < | 1 2 | > | >>

Noble Funds TFI S.A.
ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa
tel. 22 288 82 27
fax. 22 288 81 31
http://www.noblefunds.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...