informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Fabryka Firanek i Koronek HAFT SAwyświetlone: 1 - 10 z 12

<< | < | 1 2 | > | >>

Kołnierzyk niejedno ma imię – retro w blasku New Look [18.12.2013] Kołnierzyki - kojarzone z nudą i szkolnymi mundurkami, nad wyraz pokorne i sztampowe - w ostatnim czasie przeżywają jednak renesans. Przybierając niezwykle oryginalne fasony, wracają ku uciesze projektantów do łask... (info)

Ale cyrk! Świecące w ciemności firany metrażowe z kolekcji „Fluoseries” firmy HAFT S.A. [28.11.2013] Aranżując przestrzeń przeznaczoną dla maluchów, rodzice dbają o to, by atmosfera panująca w niej w dzień sprzyjała zabawie, a w nocy – odpoczynkowi... (info)

Firanki, które świecą w ciemności: „Fluoseries” z oferty firmy HAFT S.A. [18.11.2013] Przy aranżacji pokoju dziecięcego zwracamy szczególną uwagę na odpowiedni dobór kolorów, mebli i dodatków... (info)

Stół świątecznie nakryty z obrusami firmy HAFT S.A. [08.11.2013] Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, który najchętniej spędzamy w gronie najbliższych. Kluczową rolę w tych dniach odgrywa świąteczny stół, który dzięki pomysłowej dekoracji buduje nastrój, współtworzy wyjątkową atmosferę, integruje rodzinę... (info)

Wdzięk koronki w Twoim oknie – kolekcja „Szydełkowe Inspiracje” od HAFT S.A. [18.10.2013] Szydełkowanie to sztuka wymagająca finezji i precyzji. Tym misternym zajęciem przez stulecia parały się nasze babcie i prababcie. Dziś umiejętność tworzenia pięknych splotów ponownie powraca do łask... (info)

Stół otulony splotami – obrusy i bieżniki od firmy HAFT S.A. [08.10.2013] Dekoracja stołu to jeden z najważniejszych elementów wystroju wnętrza, zarówno podczas większych uroczystości, jak i przy spotkaniach na popołudniową kawę... (info)


Stół otulony siecią kreacji- obrusy i bieżniki od HAFT SA

Stół otulony siecią kreacji- obrusy i bieżniki od HAFT SA [22.04.2013] Obrus to wyznacznik dobrego stylu i jeden z ważniejszych elementów dekoracji stołu. Aby nasze mieszkanie nabrało świeżego i bardziej szykownego charakteru warto przełamać dotychczasową konwencję i wybrać delikatny wariant nakrycia mebli... (info)


Nowość! Schwytani w sieć inspiracji – siatki i firany żakardowe HAFT SA

Nowość! Schwytani w sieć inspiracji – siatki i firany żakardowe HAFT SA [15.04.2013] Nie tylko na wielkich wybiegach mody w tym roku królują delikatne, zwiewne materiały. Wdzięczne tiulowe siatki to nieodzowny element również domowych stylizacji... (info)


Praktyczna strona elegancji – obrusy plamoodporne HAFT SA

Praktyczna strona elegancji – obrusy plamoodporne HAFT SA [18.03.2013] Obrusy plamoodporne cieszą się coraz większą popularnością. Wygoda ich stosowania idąc w parze z wysoką estetyką sprawia, że są one doskonałym rozwiązaniem dekoracyjnym stołu... (info)


Haft powraca na salony – finezyjne firanki haftowane HAFT SA

Haft powraca na salony – finezyjne firanki haftowane HAFT SA [14.02.2013] Szukając inspiracji w rearanżacji wystroju wnętrz warto sięgnąć do kanonów dobrego stylu. Zgodnie z aktualnymi trendami, okna przyozdobione odpasowanymi firankami haftowanymi firmy HAFT SA stworzą ponadczasową kompozycję... (info)


<< | < | 1 2 | > | >>

Fabryka Firanek i Koronek HAFT SA

Fabryka Firanek i Koronek HAFT SA
ul. Złota 40
62-800 Kalisz
http://www.haft.com.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...