informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Kludi Armaturen Sp. z. o. o.wyświetlone: 1 - 10 z 71

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 | > | >>


Podwyższony standard - baterie do umywalek nablatowych KLUDI

Podwyższony standard - baterie do umywalek nablatowych KLUDI [30.12.2013] W modnych łazienkach królują od kilku sezonów oryginalne, zaskakujące niejednokrotnie swoimi formami, umywalki nablatowe. KLUDI z myślą o nich proponuje w swoich najnowszych kolekcjach odpowiednie modele armatury: wysokie, smukłe, zachwycające... (info)


Harmonijny design w każdym detalu – kompleksowe serie łazienkowe

Harmonijny design w każdym detalu – kompleksowe serie łazienkowe [06.11.2013] Perfekcjonizm, harmonia, koncepcyjna spójność – to idee, które musi łączyć w sobie projekt nowoczesnej łazienki, dlatego w ofertach armatury zaczynają pojawiać się wzbogacające asortyment serie akcesoriów. To detale, które dodają łazience charakteru... (info)


KLUDI BALANCE z powierzchnią biały/chrom

KLUDI BALANCE z powierzchnią biały/chrom [31.10.2013] Po sukcesie linii KLUDI ZENTA do oferty KLUDI dołącza kolejna seria armatury dostępna z powierzchnią biały/chrom. Będzie to KLUDI BALANCE, a białe baterie z tej serii będą dostępne już od IV kwartału 2013 r... (info)


Rozwiązania podtynkowe – ukryte źródło możliwości

Rozwiązania podtynkowe – ukryte źródło możliwości [14.10.2013] Polacy coraz chętniej stosują w swoich łazienkach rozwiązania podtynkowe. Decydują o tym zarówno moda i walory estetyczne, jak i coraz większa dostępność cenowa... (info)


Armatura KLUDI w przestrzeni publicznej

Armatura KLUDI w przestrzeni publicznej [16.09.2013] Przestrzeń, w której się obracamy możemy z łatwością podzielić na naszą – prywatną oraz wspólną – publiczną. Aranżowanie tej drugiej nabiera współcześnie coraz większego znaczenia... (info)


KLUDI – baterie do każdej umywalki

KLUDI – baterie do każdej umywalki [09.09.2013] Dynamiczne zmiany tendencji w designie skutkują rosnącym zróżnicowaniem wzornictwa umywalek. Obok modeli klasycznych, coraz większą popularność zyskują umywalki nablatowe, jak i te zintegrowane z blatem... (info)


Łazienka – przestrzeń uwolniona

Łazienka – przestrzeń uwolniona [26.08.2013] Najnowsze trendy w projektowaniu łazienek odmieniły ich oblicze. W coraz bardziej oryginalnych koncepcjach wnętrz miejsce tradycyjnych baterii zajmują monumentalne, wolnostojące elementy. Ten nowoczesny trend stanowi mocną stronę oferty KLUDI... (info)


KLUDI BALANCE – nowe elementy serii

KLUDI BALANCE – nowe elementy serii [17.07.2013] KLUDI BALANCE to obecnie jedna z najchętniej wybieranych przez klientów serii armatury KLUDI. W tym roku dołączyły do niej nowe modele, uzupełniające dotychczasową gamę produktów. Znaczącą nowością jest też biały wariant kolorystyczny... (info)


KLUDI TRENDO – smukła, modna, oszczędna

KLUDI TRENDO – smukła, modna, oszczędna [25.06.2013] Popularna seria armatury kuchennej KLUDI TRENDO w 2013 roku została poddana restylizacji. Nowe baterie są smuklejsze, bardziej ekonomiczne, jeśli chodzi o zużycie wody, a także dostępne w modnym wykończeniu stal szlachetna... (info)


Kolorowe armatury KLUDI

Kolorowe armatury KLUDI [29.04.2013] Od kilku sezonów coraz popularniejsze są kolorowe wersje armatury. KLUDI jako jedna z pierwszych firm zaproponowało swoją sztandarową serię KLUDI ZENTA w odsłonach czarnej i białej... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 | > | >>

Kludi Armaturen Sp. z. o. o.
ul. F. Kremsera 1
45-533 Opole
tel. (077) 456 40 84
fax: (077) 454 70 49
http://www.kludi.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...