informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Huta Szkła TERMISIL Sp. z o o.Huta Szkła Wołomin S.A. to jeden z trzech europejskich producentów szkła boro-krzemowego (żaroodpornego) z własną zastrzeżoną marką szkła TERMISIL, produkowanego według technologii, opracowanej w trakcie wieloletniej działalności. Szkło boro-krzemowe ma zastosowanie w przemyśle AGD, laboratoryjnym, chemicznym, oświetleniowym, medycznym i innych. Firma łączy ponad 100-letnią tradycję z najnowocześniejszymi na świecie technologiami produkcji. Marka TERMISIL jest znana w 40 krajach. Klienci doceniają jakość produktów, innowacyjne pomysły oraz oryginalne wzornictwo. TERMISIL Huta Szkła Wołomin dąży do uzyskania pozycji światowego lidera w produkcji szkła żaroodpornego.

wyświetlone: 1 - 6 z 6


Forma do zadań specjalnych

Forma do zadań specjalnych [19.12.2013] W kuchni współczesna kobieta potrzebuje sprzymierzeńców z najwyższej półki. TERMISIL Huta Szkła Wołomin wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentów. Oferuje narzędzia, dzięki którym zdrowo i ekologicznie można wyczarować prawdziwe smakowite cuda... (info)


Pieczenie w naczyniu żaroodpornym Grill&Drop jest takie proste!

Pieczenie w naczyniu żaroodpornym Grill&Drop jest takie proste! [09.12.2013] Opatentowany przez specjalistów TERMISIL Huty Szkła Wołomin, autorski system Grill&Drop zupełnie zrewolucjonizował sposób pieczenia w naczyniach żaroodpornych... (info)


Zdrowe, ekologiczne szkło TERMISIL – idealne do pieczenia ciast i własnego chleba!

Zdrowe, ekologiczne szkło TERMISIL – idealne do pieczenia ciast i własnego chleba! [09.12.2013] Od teraz wszystkie pyszności wigilijnego stołu można przygotować w jednym naczyniu: keksówce TERMISIL... (info)


Bądź eko także w kuchni!

Bądź eko także w kuchni! [28.11.2013] Świadomość ekologiczna wśród Polaków wciąż wzrasta. Coraz więcej osób decyduje się na zakup ekologicznej żywności, pochodzącej z domowych upraw. Polacy chcą się zdrowo odżywiać, a wynika to przede wszystkim z wiedzy o wpływie diety na jakość życia... (info)

Wiem, co jem i piję! [14.10.2013] Ustępująca miejsca nadchodzącej coraz to żwawszym krokiem jesieni pora letnia nie oznacza, że na naszych talerzach musi zagościć nudna i pozbawiona wyrazu golonka w kapuście... (info)


Święta pieczone – smak jak się patrzy!®

Święta pieczone – smak jak się patrzy!® [28.11.2012] Jeszcze chwila, jeszcze moment i wpadniesz w wir przedświątecznych przygotowań. Jesteś dobrze przygotowana i postępujesz zgodnie z przygotowaną odpowiednio wcześniej listą, jednakże im bliżej Bożego Narodzenia, tym robi się bardziej gorączkowo... (info)Huta Szkła TERMISIL Sp. z o o.

Huta Szkła TERMISIL Sp. z o o.
Ul. Wileńska 68A
05-200 Wołomin
http://www.termisil.com
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...