informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Röben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. K.Röben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. K. to producent dachówek ceramicznych, cegieł i płytek klinkierowych oraz akcesoriów wykończeniowych do dachów i elewacji. Obecnie firma posiada zakłady produkcyjne w Europie i Stanach Zjednoczonych, dostarczając ponad 1500 materiałów w poszczególnych segmentach. Ponad stuletnie doświadczenie oraz wysoka jakość sprawia, że Röben znajduje się w ścisłej czołówce producentów ceramiki budowlanej. Różnorodność wzorów i bogata kolorystyka produktów powoduje, że oferta firmy Röben cieszy się dużym uznaniem wśród klientów.

wyświetlone: 1 - 10 z 235

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>


Układanie bruku klinkierowego krok po kroku

Układanie bruku klinkierowego krok po kroku [04.10.2013] Klinkierowa cegła brukowa to dobry materiał na nawierzchnie wokół domu, np. ścieżki w ogrodzie czy podjazdy. Prostokątny kształt klinkierowego bruku umożliwia układanie różnorodnych wzorów. Wykonanie nie jest bardzo trudne, choć wymaga dużej precyzji.. (info)


Ceramiczne materiały budowlane – zawsze pewna inwestycja

Ceramiczne materiały budowlane – zawsze pewna inwestycja [25.09.2013] Trudne czasy skłaniają do tego, żeby w budownictwie sięgać po materiały uniwersalne i sprawdzone przez setki lat, o wysokiej estetyce, a przede wszystkim – o dużej trwałości, która przekłada się na ich wartość.. (info)


Twarda obróbka komina

Twarda obróbka komina [30.08.2013] Obróbka komina wykonana z blachy, czyli tzw. twarda obróbka, to najczęściej wybierany sposób zabezpieczenia miejsca przejścia komina przez połać dachową.. (info)


Modne materiały budowlane

Modne materiały budowlane [22.08.2013] Tradycyjne czy nowoczesne - jakie materiały ceramiczne są bardziej modne? Budując lub remontując, warto być na bieżąco z rynkowymi trendami.. (info)


Miękka obróbka komina

Miękka obróbka komina [31.07.2013] Miejsce, gdzie komin przechodzi przez połać dachową, można uszczelnić na dwa sposoby: tzw. obróbką twardą lub obróbką miękką. Ten drugi sposób, choć wygodniejszy, wymaga dużej precyzji i pracy w określonych warunkach, by obróbka była trwała.. (info)


Röben prezentuje kolejną nowość: Dachówka Piemont Titan

Röben prezentuje kolejną nowość: Dachówka Piemont Titan [26.07.2013] Dachówka Piemont Titan szara glazurowana to już trzecia dachowa nowość od firmy Röben w tym sezonie... (info)


Montaż dachówek bez tajemnic

Montaż dachówek bez tajemnic [28.06.2013] Choć każda budowa jest inna i montaż pokrycia trzeba dobrać m.in. do kształtu dachu oraz do lokalizacji domu, istnieją ogólne zasady, których trzeba przestrzegać. Na co zwrócić szczególną uwagę?.. (info)


„Mała Architektura, Duża Sprawa” – wyniki II edycji

„Mała Architektura, Duża Sprawa” – wyniki II edycji [26.06.2013] Znamy już laureatów II edycji konkursu „Mała Architektura, Duża Sprawa”, organizowanego przez Röben Polska i Lokalną Grupę Działania „Kraina Łęgów Odrzańskich”. Właśnie za ten program firmę Röben wyróżniono prestiżowym tytułem „Dobroczyńca Roku 2012”.. (info)


Dni Otwarte z super cenami na produkty Röben!

Dni Otwarte z super cenami na produkty Röben! [29.05.2013] W wybranych hurtowniach budowlanych odbędą się w czerwcu Dni Otwarte, w czasie których dachówki i cegły marki Röben będą dostępne w niższych cenach.. (info)


Röben Dobroczyńcą Roku 2012!

Röben Dobroczyńcą Roku 2012! [23.05.2013] Röben Polska został laureatem prestiżowego konkursu Dobroczyńca Roku w kategorii „Lokalne zaangażowanie społeczne firmy”. Tytuł przyznano za program „Mała Architektura, Duża Sprawa”, realizowany z Lokalną Grupą Działania „Kraina Łęgów Odrzańskich”.. (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

Röben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. K.

Röben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. K.
55-300 Środa Śląska
ul. Rakoszycka 2
tel. (071) 397 81 00
fax: (071) 397 81 11
http://www.roben.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...