informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Ewelina ZasadaPrzyszłam na świat 25 lipca 1981roku jako pierworodna córka Marii i Marka Zasadów i całe życie mieszkam w Sosnowcu.
Tam też ukończyłam szkołę podstawową nr.13 i zaczęłam uczęszczać do Liceum Ogólnokształcącego im.K.K.Baczyńskiego, gdzie spędziłam cztery lata w klasie o profilu humanistycznym.

W międzyczasie (rok 1999) byłam wolontariuszką Hospicjum Domowego św. Tomasza Apostoła w Sosnowcu (Stacja Caritas). W roku 2000 pomyślnie zdałam pierwszy poważny egzamin w moim życiu, czyli maturę. Po należytym oblaniu tego faktu rozpoczęłam studia filologiczne na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Od stycznia do kwietnia 2003 roku w mojej dawnej szkole podstawowej oraz w gimnazjum nr 2, które teraz też się tam znajduje odbyłam praktyki pedagogiczne. Natomiast od czerwca 2005 roku mogę się tytułować magistrem filologii polskiej. Z języków obcych całkiem dobrze sobie radzę w angielskim, nie jest mi też obca obsługa komputera. Od grudnia 2005 roku jestem współpracownikiem polonijnego czasopisma "Zdrowy Styl".

W wolnych chwilach zajmuję się pisaniem artykułów i recenzji do różnych czasopism i portali internetowych. Moje zainteresowania obejmują fotografię (galeria), muzykę, film (szczególnie kino czeskie np. "Samotni" czy "Guzikowcy") oraz literaturę i poezję współczesną (Poświatowska, Plath, Bursa, Stasiuk, Głowacki).

wyświetlone: 1 - 10 z 15

<< | < | 1 2 | > | >>

Laserowy zawrót głowy [29.03.2006] Dla kogo laserowa korekcja wad wzroku?.. (info)

Moda na macierzyństwo [20.03.2006] Podobno mamy XXI wiek. Aż trudno w to uwierzyć, kiedy tak jak dziś włączam telewizor i widzę wszechobecną i nachalną propagandę... (info)

Kto najbardziej ucierpi wskutek niszczenia przyrody? [20.03.2006] Jednym z największych paradoksów krótkowzrocznej polityki człowieka jest fakt że chociaż prowadzona jest ona „dla dobra człowieka”, faktycznie obraca się coraz bardziej przeciw niemu... (info)

Wschodnia moda [20.03.2006] Moda na południowo-wschodnio słowiańską literaturę zaczęła się już jakiś czas temu, ale obecnie przeżywa swój boom... (info)

Przyjaciele [20.03.2006] Wielu rodziców ulega perswazji dzieci i postanawia kupić im zwierzątko. Nie ma w tym oczywiście nic złego, o ile jest to zakup przemyślany... (info)

Chorzy na samotność [14.03.2006] Czy z samotności można się rozchorować? To brzmi być może nieprawdopodobnie ale rzeczywiście zamykanie się w poczuciu osamotnienia przynosi szereg negatywnych skutków włącznie z depresją, alkoholizmem czy narkomanią... (info)

Studencka bohema [14.03.2006] Z niejakim smutkiem obserwuję, że coraz więcej studentów izoluje się od innych grup społecznych. Być może nie byłoby w tym nic niepokojącego, w końcu nie od dzisiaj ludzie dobierają się według statusu społecznego czy zainteresowań... (info)

Po co komu humaniści? [14.03.2006] Chyba każdy student / absolwent kierunku humanistycznego przechodził choć raz w życiu kryzys związany z ogarniającymi go wątpliwościami na temat swojego wyboru... (info)

Joga dobra na wszystko [05.03.2006] Modę na jogę zapoczątkowały gwiazdy takie jak Madonna, Sting, czy Gwyneth Paltrow i wielu z nas kojarzy się ona właśnie z ekskluzywną rozrywką wyższych sfer... (info)

Zanim pójdziesz do lekarza [05.03.2006] Dla większości z nas wizyta u lekarza to ostateczność. Nie ufamy służbie zdrowia, tłumaczmy, że nie mamy czasu na regularne badania... (info)


<< | < | 1 2 | > | >>

Ewelina Zasada

Ewelina Zasada
ul. Kalinowa 199/42
41-208 Sosnowiec
tel. 0505 285 784
nr gg: 4732363
e-mail: ewelina_zasada@o2.pl
http://www.ewelinazasada.prv.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...