informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


MK Sp. z o.o.wyświetlone: 1 - 10 z 21

<< | < | 1 2 3 | > | >>


Pożar sadzy – jak temu zaradzić?

Pożar sadzy – jak temu zaradzić? [29.12.2013] O przyczynach oraz krokach zapobiegawczych wobec pożaru sadzy rozmawiamy z Przemysławem Doboszem, Product Managerem z firmy MK Systemy Kominowe... (info)


Kupując komin z nieznanego źródła nie mamy gwarancji bezpieczeństwa – wywiad z Anną Rotkis-Dziadul

Kupując komin z nieznanego źródła nie mamy gwarancji bezpieczeństwa – wywiad z Anną Rotkis-Dziadul [02.10.2013] O kondycji dzisiejszej branży instalacyjnej, przewidywaniach na przyszłość, trendach na rynku systemów kominowych oraz najlepszej recepcie na sukces w niepewnych gospodarczo czasach – rozmawiamy z Anną Rotkis-Dziadul z firmy MK Systemy Kominowe... (info)


Mówimy o Kominach na Facebooku!

Mówimy o Kominach na Facebooku! [13.08.2013] Firma MK Systemy Kominowe z okazji obchodzonego 20. jubileuszu istnienia przygotowała niespodziankę dla osób zainteresowanych tematyką kominową. Na portalu Facebook pojawił się założony przez nią profil tematyczny „Mówimy o Kominach”... (info)


20 lat gwarancji na 20 lat firmy MK Systemy Kominowe!

20 lat gwarancji na 20 lat firmy MK Systemy Kominowe! [26.06.2013] Firma MK Systemy Kominowe w 20. rocznicę rozpoczęcia działalności postanowiła udzielić 20 lat gwarancji na swoje produkty. Pierwsze kominy wyprodukowane przez MK obecne są na rynku od 1993 roku i funkcjonują bezawaryjnie do dzisiaj... (info)


Teraz najpopularniejsze systemy kominowe MK w niższej cenie

Teraz najpopularniejsze systemy kominowe MK w niższej cenie [28.05.2013] Firma MK Systemy Kominowe poszerza ofertę o produkty adresowane do osób poszukujących wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie. W jej asortymencie znalazły się wkłady kominowe MKSZI Invest oraz MKSZI Invest Owal... (info)


Zainwestuj w swoje bezpieczeństwo – kup odpowiedni system kominowy

Zainwestuj w swoje bezpieczeństwo – kup odpowiedni system kominowy [14.05.2013] Jak wynika z doniesień z rynku budowlanego ok. 50% inwestycji na terenie Polski realizowana jest systemem gospodarczym. Wolimy nie tylko sami budować domy, ale także szukamy jak najtańszych materiałów budowlanych, a nawet kominiarskich... (info)


Designerski System Kominowy ZEN - dopasuj kolor komina do elewacji

Designerski System Kominowy ZEN - dopasuj kolor komina do elewacji [26.03.2013] Firma MK Systemy Kominowe zaprezentowała na tegorocznych targach ISH nową odsłonę zewnętrznego Systemu ZEN. Designerski komin dostępny jest już w kilku wersjach: błyszczącej, szlifowanej oraz malowanej – dopasowanej do koloru elewacji domu... (info)


MK Systemy Kominowe zapraszają na targi ISH do Frankfurtu

MK Systemy Kominowe zapraszają na targi ISH do Frankfurtu [04.03.2013] Firma MK Systemy Kominowe zaprezentuje swoją najnowszą ofertę podczas marcowych targów ISH. To jedno z największych międzynarodowych wydarzeń w branży klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania oraz instalacji wodnych i sanitarnych... (info)


Nowość: Elastyczny system kominowy do kotłów kondensacyjnych

Nowość: Elastyczny system kominowy do kotłów kondensacyjnych [20.02.2013] Firma MK Systemy Kominowe wprowadza na polski rynek elastyczny system jednościenny przeznaczony do przystosowywania starych, trudno dostępnych szachtów kominowych do pracy z kotłami kondensacyjnymi... (info)


Jak ogrzać dom w bezpieczny sposób?

Jak ogrzać dom w bezpieczny sposób? [24.01.2013] Gdy za oknami temperatura powietrza oscyluje wokół zera, każdy z myśli o sposobie na ogrzanie domu lub mieszkania. Niestety okres zimowy to również czas, w którym liczba rejestrowanych pożarów i zatruć tlenkiem węgla rośnie w zatrważającym tempie... (info)


<< | < | 1 2 3 | > | >>

MK Sp. z o.o.

MK Sp. z o.o.
ul. Wiśniowa 24
68-200 Żary
tel: 68 458 19 00
fax: 68 458 19 39
http://www.mkzary.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...