informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzaniawyświetlone: 1 - 10 z 82

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 | > | >>

Robotyka (też) poza Politechniką [21.06.2011] Automatyka i Robotyka oraz Ochrona Środowiska – to nowe kierunki studiów, które od października 2011 r. po raz pierwszy pojawią się w ofercie Wyższej Szkoły Komunikacji i Zarządzania w Poznaniu... (info)

WSKiZ stawia na integrację! [28.05.2009] Samorząd studencki Wyższej Szkoły Komunikacji i Zarządzania organizuje szereg imprez, których celem ma być wewnętrzna integracja braci studenckiej z kadrą akademicką... (info)

WSKiZ i amerykańscy naukowcy zapraszają na Warsztaty grafiki komputerowej. [26.05.2009] Doświadczeni amerykańscy graficy z Indiana University kolejny już raz poprowadzą warsztaty z zakresu grafiki komputerowej dla uczniów poznańskiej Wyższej Szkoły Komunikacji i Zarządzania oraz młodzieży szkół średnich. Część wykładów będzie otwarta... (info)

Poznań gości naukowców z całego świata [20.03.2009] W dniach 23-25 marca pod egidą Wyższej Szkoły Komunikacji i Zarządzania odbędzie się II Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Socjologiczne, pedagogiczne i psychologiczne problemy organizacji i zarządzania”... (info)


Afrykański marzec

Afrykański marzec [05.03.2009] Roibos zaparzony według botswańskich przepisów, degustacja Papy – tradycyjnej afrykańskiej potrawy z mączki kukurydzianej, pieśni rytualne z regionu Kalahari – 9 i 25 marca WSKiZ zaprasza na Dni Kultury Afrykańskiej.. (info)

„Jak pomóc innym, aby mogli pomóc sobie”- Poznańskie Warsztaty Dydaktyczne. [09.12.2008] W piątek 5 grudnia zakończyły się piętnaste już Warsztaty Dydaktyczne zorganizowane przez Wyższą Szkołę Komunikacji i Zarządzania. Z wielkopolskimi pedagogami spotkała się Wiesława Machalica; doświadczona psycholog i trenerka... (info)

Sukces poznańskiej Ewolwenty [03.12.2008] Zespół Wyższej Szkoły Komunikacji i Zarządzania w Poznaniu, Ewolwenta, jako jedyny reprezentant uczelni niepublicznych, zdobył miejsce na podium w rozgrywkach GMC EUROMANAGER POLAND... (info)

XV Warsztaty Dydaktyczne dla Nauczycieli. [01.12.2008] Inteligencja emocjonalna i programy kształcenia umiejętności społecznych będą tematem XV edycji Warsztatów Dydaktycznych dla nauczycieli i pedagogów wielkopolskich szkół średnich... (info)

Pedagog – zawód z powołania [22.09.2008] Zawód pedagoga wymaga dużych pokładów cierpliwości i wytrwałości, ale również gruntownej wiedzy i najlepszego wykształcenia. Uzyskać to można studiując w Wyższej Szkole Komunikacji i Zarządzania... (info)


WSKiZ szkoli kadrę kierowniczą

WSKiZ szkoli kadrę kierowniczą [25.08.2008] WSKiZ w Poznaniu przygotowuje merytorycznie i praktycznie studentów do realiów panujących na rynku pracy. Zapewniając szeroką ofertę praktyk, absolwenci opuszczają mury szkoły posiadając nie tylko wiedzę teoretyczną, ale również doświadczenie zawodowe... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 | > | >>

Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania

Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania
ul. Różana 17a
61-577 Poznan
tel: (061) 834 59 00
tel: (061) 834 59 01
http://www.wskiz.poznan.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...