informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


PZU SAwyświetlone: 1 - 10 z 70

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 | > | >>


Po raz pierwszy w historii Wrocławia będzie można kibicować z „głową do góry”!

Po raz pierwszy w historii Wrocławia będzie można kibicować z „głową do góry”! [14.06.2012] Podczas meczu Czechy - Polska kibice we Wrocławiu będą mogli zaprezentować całemu światu swoje wielkie kibicowanie w formule niedostępnej dotychczas w Polsce: z „głowami do góry”... (info)


Kibicowanie z „głowami do góry” – po raz pierwszy w Polsce

Kibicowanie z „głowami do góry” – po raz pierwszy w Polsce [14.06.2012] Podczas EURO2012 polscy kibice po raz pierwszy w historii będą mogli zaprezentować całemu światu swoje wielkie kibicowanie w formule niedostępnej dotychczas w Polsce: z „głowami do góry”... (info)


Po raz pierwszy w historii Wrocławia będzie można kibicować z „głową do góry”!

Po raz pierwszy w historii Wrocławia będzie można kibicować z „głową do góry”! [14.06.2012] Podczas meczu Czechy - Polska kibice we Wrocławiu będą mogli zaprezentować całemu światu swoje wielkie kibicowanie w formule niedostępnej dotychczas w Polsce: z „głowami do góry”... (info)

'Tygrysica' - druga odsłona kampanii 'PZU - Oswaja emOCje' [15.02.2007] Od 18 stycznia można oglądać "Tygrysicę" - drugi po "Byku" spot kampanii promującej ubezpieczenia OC w PZU SA. To kolejny spot, który pokazuje emocje, jakie towarzyszą uczestnikom stłuczek... (info)

Zorganizuj szkolny mundial i wygraj nagrody ufundowane przez PZU Życie [12.12.2006] 1 grudnia br., pod hasłem „Rusz się Człowieku!”, wystartował kolejny moduł programu prewencyjnego „Aktywuj się!”, organizowanego przez PZU Życie... (info)

PZU najcenniejszą polską marką w sektorze finansowym [10.12.2006] PZU SA zajął trzecie miejsce w rankingu polskich marek opracowanym przez dziennik „Rzeczpospolita” i firmę Ernst & Young. Wartość marki PZU została oceniona na 1,9 mld zł i jest najwyżej wycenianą marką nie tylko w sektorze ubezpieczeniowym, ale w całym sektorze finansowym... (info)

Wyniki finansowe Grupy PZU po trzech kwartałach 2006 roku [24.11.2006] Skonsolidowany zysk netto Grupy PZU po trzech kwartałach br. wyniósł 2 669,5 mln zł. Grupa poprawiła tym samym wynik osiągnięty w analogicznym okresie roku ubiegłego o 4,8 proc... (info)

PZU SA laureatem konkursu Mecenas Kultury 2006 [11.11.2006] PZU SA został wyróżniony przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego zaszczytnym tytułem Mecenasa Kultury 2006 w kategorii Fundator... (info)

PZU SA rozpoczął realizację wypłat świadczeń dla poszkodowanych zakażonych wirusem HCV w stacji dializ w Ostrowie Wielkopolskim [03.11.2006] W ciągu najbliższych dni uprawnieni, których roszczenia zgłoszono do ubezpieczyciela otrzymają należne im kwoty... (info)

Zmiany w Radach Nadzorczych spółek Grupy PZU [27.10.2006] W dniu 26 października 2006 r. odbyły się Walne Zgromadzenia spółek: PZU Asset Management SA, PZU Tower Sp. z o.o., TFI PZU SA, PTE PZU SA, Centrum Informatyki Grupy PZU SA, w trakcie których dokonano zmian w Radach Nadzorczych spółek... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 | > | >>

PZU SA

PZU SA
Al. Jana Pawła II 24
00-133 Warszawa
tel. (022) 582 28 16
fax: (022) 582 28 84
http://www.pzu.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...