informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


North Coast S. A.wyświetlone: 1 - 10 z 47

<< | < | 1 2 3 4 5 | > | >>


Nowa illy dla kolekcjonerów

Nowa illy dla kolekcjonerów [26.03.2012] Każda edycja puszek illy Art Collection jest genialnym, miniaturowym dziełem sztuki, na które z niecierpliwością czekają kolekcjonerzy i fani jednej z najbardziej rozpoznawalnych kaw na świecie... (info)


Puszka illy

Puszka illy "Energie Love Difference" już w Polsce! [01.08.2011] Do zaszczytnego grona projektantów illy Art Collection, dołączył genialny artysta Michelangelo Pistolleto twórca m.in. Fundacji Cittadellarte Pistolleto oraz słynnego Uniwersytetu Idei. Limitowana edycja puszki „Energie Love Difference” można już kupić w Polsce... (info)


Ekspresy X7 dla miłośników włoskiego espresso

Ekspresy X7 dla miłośników włoskiego espresso [31.05.2011] Marka ekskluzywnej kawy illy, będąca jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli słonecznej Italii, wprowadziła na polski rynek model kultowego ekspresu FrancisFrancis!X7 z wykorzystaniem innowacyjnych kapsułek iperEspresso... (info)


illy na randce z X muzą

illy na randce z X muzą [22.07.2010] Kawa illy została partnerem NAJDŁUŻSZEGO LETNIEGO MARATONU FILMOWEGO, który odbędzie się 23 - 24 lipca w PAŃSTWOWYM MUZEUM ETNOGRAFICZNYM w Warszawie... (info)


Unikatowa illy przeciwko nietolerancji

Unikatowa illy przeciwko nietolerancji [02.06.2010] illy po raz kolejny zaskakuje pomysłowością i innowacyjnością swoich opakowań limitowanej edycji LOVE DIFFERENCE. Nowe limitowane puszki można już kupić w Polsce... (info)


Letni smak amaretto

Letni smak amaretto [26.06.2009] Włoski znawca słodkich wyrobów LOACKER już dawno podbił serca polskich smakoszy. Malutkie wafelki przekładane masą to prawdziwe oczko w głowie Loackera. Tym razem możemy się rozkoszować migdałowym smakiem quadratini w powiększonej 250 gramowej paczce... (info)


Espressamente illy - włoski styl w centrum Warszawy

Espressamente illy - włoski styl w centrum Warszawy [02.02.2009] Na początku grudnia na warszawskiej mapie miejsc wyjątkowych, pojawiło się Espressamente illy. Miejsce szczególne pod każdym względem. Wysmakowana estetyka, niepowtarzalny design i niezrównany smak kawy illy już teraz odnajdziemy w samym centrum stolicy... (info)


Loacker od serca.

Loacker od serca. [02.02.2009] Świąteczny czas rodzinnych spotkań, przyjaznej atmosfery i wykwintnych poczęstunków już niestety za nami. Jak zatrzymać czas, bądź na chwile przywołać czar ulotnych wspomnień? Noworoczny kalendarz opiewa w wiele uroczystości, a LOACKER pomoże nam je uczcić... (info)


Espressamente illy - włoski styl w centrum Warszawy

Espressamente illy - włoski styl w centrum Warszawy [18.12.2008] North Coast S.A., wspólnie z producentem kawy illy, uruchomił w Warszawie, przy ulicy Marszałkowskiej 62, pierwszą w Polsce kawiarnię sieci „Espressamente illy”. Wysmakowana estetyka, niepowtarzalny design i niezrównany smak kawy illy... (info)


Powrót do natury

Powrót do natury [02.12.2008] Wychodząc naprzeciw ekologii i chcąc pozostać w zgodzie z naturą, włoska marka CIRIO stworzyła linie bio produktów. Czystych, naturalnych i nienaruszonych żadną niezdrową zewnętrzną ingerencją... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 | > | >>

North Coast S. A.
ul. 3-go maja 8/A2
05-800 Pruszków
tel. (022) 738 31 50
http://www.northcoast.com.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...