informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Edenred Sp z o.o.Edenred jest światowym liderem w zakresie usług przedpłaconych dla sektora B2B. Firma współpracuje z 530 000 przedsiębiorstw i instytucji na całym świecie oraz zapewnia systemy motywacyjne dla ponad 34,5 milionów ludzi na wszystkich kontynentach. W Polsce Edenred istnieje od 1997 roku. Do 2010 firma funkcjonowała jako Accor Services..

Edenred od 50 lat tworzy i dostarcza gotowe rozwiązania z zakresu motywacji i nagradzania pracowników oraz budowania pozytywnych relacji z klientami i partnerami biznesowymi.

Innowacyjne rozwiązania proponowane przez firmę Edenred zapewniają wykorzystanie przyznanych środków zgodnie z ich przeznaczeniem oraz umożliwiają firmom bardziej efektywne zarządzanie świadczeniami pozapłacowymi, programami motywacyjnymi i systemami nagradzania. W ofercie firmy Edenred znajdują się:
* Karty i kupony podarunkowe
* Karty i kupony żywieniowe
* Karty i kupony premiowe

wyświetlone: 1 - 10 z 44

<< | < | 1 2 3 4 5 | > | >>


Nowa jakość motywacji na rynku

Nowa jakość motywacji na rynku [17.12.2013] Efektywne zarządzanie zespołami pracowników wymaga stosowania różnych narzędzi. Trafny ich dobór przekłada się na większe zaangażowanie ludzi i osiąganie wyznaczonych przez organizację celów... (info)


Świąteczny podarunek dla pracowników i ich dzieci

Świąteczny podarunek dla pracowników i ich dzieci [29.11.2013] To już ostatni moment na podjęcie decyzji o zakupie prezentów dla pracowników z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Prezent powinien być atrakcyjny dla obdarowanych i prosty w obsłudze dla firmy... (info)


Nagroda, która przekracza oczekiwania uczestników

Nagroda, która przekracza oczekiwania uczestników [29.11.2013] Budowanie lojalności polega na stymulowaniu partnera biznesowego. Nie wystarczy już tylko identyfikacja z marką, ważne są poczucie przynależności i wzbudzanie pozytywnych emocji. W osiąganiu tych celów pomagają programy lojalnościowe... (info)

Nagroda, która przekracza oczekiwania uczestników [29.11.2013] Budowanie lojalności polega na stymulowaniu partnera biznesowego. Nie wystarczy już tylko identyfikacja z marką, ważne są poczucie przynależności i wzbudzanie pozytywnych emocji. W osiąganiu tych celów pomagają programy lojalnościowe... (info)

Nagroda, która przekracza oczekiwania uczestników [28.11.2013] Budowanie lojalności polega na stymulowaniu partnera biznesowego. Nie wystarczy już tylko identyfikacja z marką, ważne są poczucie przynależności i wzbudzanie pozytywnych emocji. W osiąganiu tych celów pomagają programy lojalnościowe i motywacyjne... (info)

Karta przedpłacona na święta dla pracownika to oszczędność dla firmy [28.11.2013] Pracodawcy, którzy podejmują decyzję o prezentach dla pracowników na święta, powinni wybrać rozwiązanie najbardziej korzystne finansowo. Takim rozwiązaniem są np. karty przedpłacone... (info)

Nagroda, która przekracza oczekiwania uczestników [18.11.2013] Jak skutecznie przywiązywać do marki? Wiadomo, że budowanie lojalności polega na ciągłym stymulowaniu partnera biznesowego. Nie wystarczy już tylko identyfikacja z marką, ważne są poczucie przynależności i wzbudzanie pozytywnych emocji... (info)

Karta przedpłacona na święta dla pracownika to oszczędność dla firmy [18.11.2013] Pracodawcy, którzy podejmują decyzję o prezentach dla pracowników na święta, powinni wybrać rozwiązanie najbardziej korzystne finansowo. Takim rozwiązaniem są np. karty przedpłacone... (info)

Świąteczny podarunek dla pracowników i ich dzieci [18.11.2013] Obecnie firmy podejmują decyzje dotyczące zakupu podarunków świątecznych dla pracowników. Oferta na rynku jest bogata i warto dobrze zastanowić się nad wyborem. Prezent powinien być atrakcyjny dla obdarowanych i prosty w obsłudze dla firmy... (info)

Świąteczny prezent dla pracowników i ich dzieci [22.10.2013] Obecnie zapadają decyzje dotyczące zakupu podarunków świątecznych dla pracowników. Oferta na rynku jest bogata i warto zastanowić się nad wyborem. Prezent powinien być przede wszystkim atrakcyjny dla obdarowanych i prosty w obsłudze dla firmy... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 | > | >>

Edenred Sp z o.o.

Edenred Sp z o.o.
Ul. Przemysłowa 30
00-450 Warszawa
http://www.edenred.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...