informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Zielona Liniawyświetlone: 1 - 10 z 70

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 | > | >>

Czy wygląd może zadecydować o awansie? [30.12.2013] Nie tylko na rozmowie kwalifikacyjnej powinniśmy zadbać o elegancki i schludny wygląd, równie ważny jest on w trakcie pracy, a zwłaszcza na rozmowie dotyczącej awansu... (info)

Zielona Linia – Twoje wsparcie na rynku pracy [20.11.2013] Szeroka wiedza z zakresu usług powiatowych urzędów pracy, informacje o rynku pracy oraz dofinansowania dla pracodawców – o tym wszystkim informują konsultanci Zielonej Linii... (info)


Porozmawiaj z ekspertem ministerstwa on-line!

Porozmawiaj z ekspertem ministerstwa on-line! [13.11.2013] Na stronie Zielonej Linii w serwisie Facebook odbędą się czaty z ekspertami Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej... (info)

Absolwenci na rynku pracy – raport miesiąca [29.10.2013] Jak wygląda sytuacja absolwentów na rynku pracy? Dlaczego jest ona trudniejsza niż w przypadku innych grup osób? Czy założenie własnej firmy przez absolwenta to dobry pomysł?.. (info)

Legalne zatrudnienie – na co należy zwrócić uwagę? [03.10.2013] Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy, osoby, które wykonują pracę na rzecz pracodawcy, powinny otrzymywać odpowiednie wynagrodzenie, wynikające z zawartej umowy. Państwowa Inspekcja Pracy kontroluje legalność zatrudnienia... (info)

Szkolnictwo zawodowe a szanse na rynku pracy – raport Zielonej Linii [17.09.2013] Czy wybór szkoły zawodowej jest w dzisiejszych czasach postrzegany pozytywnie? Jaką szkołę młodym ludziom poleciłyby osoby, które etap wyboru mają już za sobą? Konsultanci Zielonej Linii w sierpniu przeprowadzili badanie ankietowe na ten temat... (info)

Jakie zmiany niesie za sobą elastyczny czas pracy? [18.07.2013] 14 czerwca sejm uchwalił nowelizację Kodeksu pracy, w ramach której okres rozliczeniowy czasu pracy uległ wydłużeniu do roku... (info)

Zwolnienia grupowe – kiedy mamy z nimi do czynienia? [29.05.2013] Wiele firm w roku 2013 podjęło decyzję o ich przeprowadzeniu. Warto wiedzieć, kiedy mamy do czynienia ze zwolnieniem grupowym i czym się ono charakteryzuje... (info)

Jak wygląda aktywność Polaków w czasie poszukiwania pracy? [09.05.2013] Okres pozostawania bez zatrudnienia to czas, który warto efektywnie wykorzystać. Jakie aktywności podejmowane są najchętniej przez osoby bezrobotne?.. (info)

Obowiązki pracodawcy związane z bezpieczeństwem i higieną pracy [03.04.2013] Zasadniczym obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie bezpiecznych jak też higienicznych warunków pracy. W związku z powyższym, Kodeks pracy wprowadza szereg zasad, jakich w tym zakresie powinien przestrzegać pracodawca... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 | > | >>

Zielona Linia
Centrum Informacyjno-Konsultacyjne Służb Zatrudnienia
Zielona Linia
ul. Cieszyńska 3a
15-371 Białystok
faks 85 74 81 629
http://www.zielonalinia.gov.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...