informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Segro Poland Sp. z o.o.SEGRO jest międzynarodową firmą deweloperską i inwestycyjną, z siedzibą w Wielkiej Brytanii. Firma jest notowana na giełdzie w Londynie.
SEGRO prowadzi swoją działalność poprzez sieć 14 biur w 8 krajach. Do grona Klientów firmy należy ponad 1 700 firm, zarówno z obszaru małego biznesu, jak i dużych międzynarodowych korporacji.
W Polsce firma SEGRO rozpoczęła swoją działalność na początku 2006 roku. Obecnie deweloper prowadzi inwestycje w Gdańsku, Warszawie, Poznaniu, Strykowie, Łodzi i Gliwicach.

wyświetlone: 1 - 10 z 25

<< | < | 1 2 3 | > | >>

CAT LC Polska rozszerza współpracę z SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów [23.12.2013] Firma CAT LC Polska rozszerzyła współpracę z SEGRO, wiodącym deweloperem, właścicielem i zarządcą nowoczesnych powierzchni magazynowych i produkcyjnych w ramach SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów... (info)

Pierwszy zagraniczny oddział Colquimica na terenie SEGRO Logistics Park Poznań [25.11.2013] SEGRO, wiodący deweloper, właściciel i zarządca nowoczesnych powierzchni magazynowych i produkcyjnych, nawiązał współpracę z firmą Colquimica, światowym producentem przemysłowych substancji klejących... (info)

Prawie 4 000 m2 dla GEFCO Polska w SEGRO Logistics Park Poznań [06.11.2013] SEGRO, wiodący deweloper, właściciel i zarządca nowoczesnych powierzchni magazynowych i produkcyjnych, rozpoczął współpracę z firmą GEFCO Polska, liderem w logistyce dla przemysłu i branży motoryzacyjnej... (info)

SEGRO zwycięzcą CIJ Real Estate Awards 2013: Industrial/Warehouse Investment Transaction of the Year [05.11.2013] Inwestycja SEGRO Business Park Warsaw, Żerań zwyciężyła w tegorocznym konkursie CIJ Real Estate Awards 2013 w kategorii „Industrial / Warehouse Investment Transaction of the Year”. Uroczyste wręczenie nagrody odbyło się 30 października 2013... (info)

Eveline Cosmetics przedłuża współpracę z SEGRO w ramach Tulipan Park Warszawa [30.10.2013] Firma SEGRO, wiodący deweloper i zarządca powierzchni biznesowych oraz Eveline, największy polski producent kosmetyków, przedłużyły umowę najmu na ok. 3 300 m² powierzchni magazynowej w ramach kompleksu Tulipan Park Warszawa... (info)


CWS-boco Polska przenosi siedzibę do SEGRO Business Park Łódź

CWS-boco Polska przenosi siedzibę do SEGRO Business Park Łódź [28.10.2013] Firmy CWS-boco Polska, oferująca kompleksowe wsparcie w zakresie zarządzania czystością, oraz SEGRO, wiodący deweloper i zarządca powierzchni biznesowych, podpisały długoterminową umowę na wynajem 6000 m² powierzchni... (info)

Omnires przedłuża współpracę z SEGRO w ramach Tulipan Park Warszawa [11.10.2013] Firmy SEGRO oraz Omnires przedłużyły umowę na wynajem 5 200 m2 powierzchni magazynowej w kompleksie Tulipan Park Warszawa... (info)


Trzy nowe kontrakty na wynajem powierzchni w SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów

Trzy nowe kontrakty na wynajem powierzchni w SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów [02.10.2013] SEGRO, wiodący deweloper, właściciel i zarządca nowoczesnych powierzchni magazynowych podpisał trzy nowe, długoterminowe kontrakty w ramach SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów... (info)


Good Food Products rozpocznie działalność na terenie SEGRO Logistics Park Poznań

Good Food Products rozpocznie działalność na terenie SEGRO Logistics Park Poznań [27.09.2013] Spółka Good Food Products nawiązała współpracę z SEGRO, wiodącym deweloperem, właścicielem i zarządcą nowoczesnych powierzchni magazynowych i produkcyjnych... (info)


Alcon Polska Sp. z o.o. przedłuża współpracę z SEGRO w ramach SEGRO Business Park Warsaw, Żerań

Alcon Polska Sp. z o.o. przedłuża współpracę z SEGRO w ramach SEGRO Business Park Warsaw, Żerań [24.09.2013] Firma SEGRO, wiodący deweloper, właściciel i zarządca nowoczesnych powierzchni magazynowych i produkcyjnych, przedłużyła współpracę z Alcon Polska. Na mocy podpisanej umowy najemca zajmuje 1 250 m2 nowoczesnej powierzchni magazynowej... (info)


<< | < | 1 2 3 | > | >>

Segro Poland Sp. z o.o.

Segro Poland Sp. z o.o.
61-894 Poznań
Pl. Andersa 5
http://www.segro.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...