informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Krajowa Izba Gospodarczawyświetlone: 1 - 10 z 18

<< | < | 1 2 | > | >>

Arbiter na tropie dowodów? [04.04.2013] Jak przebiega postępowanie dowodowe w arbitrażu i jaka jest w tym rola arbitra? To jedne z głównych tez Warsztatów Arbitrażowych organizowanych przez Sąd Arbitrażowy przy Krajowej Izbie Gospodarczej... (info)


“PRACODAWCA GODNY ZAUFANIA”

“PRACODAWCA GODNY ZAUFANIA” [07.11.2012] OGŁOSZENIE WYNIKÓW IV EDYCJI KONKURSU. 6 listopada br. w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie ogłoszono wyniki IV edycji konkursu o tytuł „Pracodawca Godny Zaufania”... (info)


Rusza IV edycja Konkursu o Tytuł „Pracodawca Godny Zaufania”

Rusza IV edycja Konkursu o Tytuł „Pracodawca Godny Zaufania” [15.06.2012] Rozpoczęła się IV edycja Konkursu o Tytuł „Pracodawca Godny Zaufania”, którego ideą jest promowanie prawidłowych i godnych naśladowania wzorców zachowania pracodawcy... (info)

KIG: ustawą w pacjenta [11.05.2011] Z całego pakietu ustaw zdrowotnych największe kontrowersje budzi tzw. ustawa refundacyjna.Zdaniem KIG, wśród licznych zastrzeżeń co do tego aktu prawnego, na pierwszy plan wybija się niebezpieczeństwo naruszenia zasad konstytucyjnych... (info)

Barometr legislacyjny KIG - niewystarczająca aktywność Sejmu [23.04.2006] Aktywność Sejmu w I kwartale 2006 roku była niewystarczająca - wynika z „Barometru przyjazności legislacyjnej Sejmu dla gospodarki i przedsiębiorczości” opracowanego przez Krajową Izbę Gospodarczą... (info)

Konsolidacja sposobem na zwiększenie konkurencyjności polskiego rolnictwa [06.04.2006] Celem nadrzędnym budowanej obecnie wizji rozwoju rolnictwa i obszarów wiejskich powinno być zapewnienie umocowania takich instrumentów wsparcia i środków finansowych, aby stworzyć mu trwałą konkurencyjność na Jednolitym Europejskim Rynku i rynkach trzecich, w tym takich jak rosyjski, ukraiński, japoński i koreański... (info)

Rzetelni nie chcą dłużej tracić [06.04.2006] Krajowa Izba Gospodarcza przygotowuje projekt powołania Instytutu, który dbałby o rzetelność i wysoki poziom eksportowanej polskiej żywności... (info)

Możliwości rozwoju polskiego eksportu [06.04.2006] Eksport żywności rozwija się równolegle w dwóch odrębnych obszarach.. (info)

Podatki według KIG [31.03.2006] Krajowa Izba Gospodarcza opracowała propozycje zmian w podatku PIT dla osób fizycznych. Proponujemy dwie stawki podatku – 18 i 32 procent... (info)

Przestrzeganie prawa czy uchwalanie nowych przepisów [09.03.2006] Krajowa Izba Gospodarcza popiera projekt stanowiska Rządu, przygotowany przez Ministerstwo Gospodarki, dotyczący projektu ustawy o wielkopowierzchniowych obiektach handlowych... (info)


<< | < | 1 2 | > | >>

Krajowa Izba Gospodarcza

Krajowa Izba Gospodarcza
00-074 Warszawa
ul. Trębacka 4
tel. (022) 630 96 39
http://www.kig.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...