informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


US Pharmacia Sp. z o.o.wyświetlone: 1 - 10 z 12

<< | < | 1 2 | > | >>

US Pharmacia kontynuuje współpracę z trzy,14 public relations [26.10.2006] US Pharmacia przedłużyła na kolejny rok współpracę z trzy,14 public relations, przy obsłudze programu edukacyjnego Akademia Farmaceuty... (info)

APAP dla Dzieci – bezpieczny sposób na walkę z bólem i gorączką [25.07.2006] Podawanie przeciwbólowych leków dzieciom, zwłaszcza tym najmłodszym, wymaga zachowania szczególnych środków ostrożności... (info)

Bezsenne noce przed egzaminami [20.04.2006] W Polsce mamy blisko 2 miliony studentów. Choć wybierają różne kierunki studiów i różne uczelnie, często łączą ich podobne problemy – szczególnie wtedy gdy zbliżają się egzaminy... (info)

Kiedy katar nas dopada? [24.03.2006] Katar jest najczęściej kojarzony z dokuczliwym objawem przeziębienia i grypy, który występuje głównie podczas zimy... (info)

Skąd ten kaszel [24.03.2006] Zima to, czy wiosna? To przedwiośnie! To czas, gdy z niecierpliwością oczekujemy pierwszych cieplejszych promieni słońca, a gdy się już pojawiają, wychodzimy na spacer zapominając często o odpowiednim ubraniu... (info)

27 lutego rozpoczął się trzeci etap Ogólnopolskiej Kampanii Edukacyjnej Kobiece Dni z Ibuprom’em [16.03.2006] Celem kampanii jest edukacja młodych kobiet na temat skutecznych sposobów radzenia sobie z bólami menstruacyjnymi... (info)

Badanie ginekologiczne [16.03.2006] Badania pokazują, że wiele młodych kobiet zanim zdecyduje się na pierwszą wizytę u ginekologa, przeżywa rozterki... (info)

US Pharmacia przy współpracy z agencją trzy, 14 kształci farmaceutów [27.02.2006] Dział public relations agencji trzy,14 współpracuje z US Pharmacia przy obsłudze rocznego projektu szkoleniowego - Akademia Farmaceuty... (info)

Wizyty u ginekologa [23.02.2006] Raport z badania opinii publicznej zrealizowanego przez Millward Brown SMG/KRC .. (info)

Informacja o leku IBUPROM [22.02.2006] Producent Ibupromu, najczęściej używanego na bóle menstruacyjne leku przeciwbólowego w Polsce, jest organizatorem III edycji Ogólnopolskiej Kampanii Edukacyjnej „Kobiece Dni z Ibuprom’em”... (info)


<< | < | 1 2 | > | >>

US Pharmacia Sp. z o.o.
ul. Puławska 435A
02-801 Warszawa
tel. (022) 543 60 00
fax: (022) 546 87 97
http://www.usp.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...