informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Schering Polska Sp. z o.o.wyświetlone: 1 - 8 z 8

Betaferon wykazuje zdecydowane zmniejszenie ryzyka rozwoju stwardnienia rozsianego we wszystkich podgrupach badania BENEFIT [06.10.2006] Firma Schering AG Niemcy ogłosiła dzisiaj wyniki analizy w podgrupach badania BENEFIT*, która wykazała, że terapia Betaferonem® w dawce 250 mcg zmniejszyła ryzyko rozwoju potwierdzonej klinicznie postaci SM (CDMS) we wszystkich grupach, niezależnie od wieku, płci, czy sterydoterapii objawów w momencie ujawnienia choroby1... (info)

Schering AG i Biogen Idec informują o rozpoczęciu badania klinicznego III fazy o nazwie ZEAL, które dotyczy leku Zevalin [05.10.2006] Firmy Schering AG, Niemcy oraz Biogen Idec Inc. poinformowały o rozpoczęciu badania ZEAL (ZEVALIN as consolidation therapy in Aggressive Lymphoma – ZEVALIN jako leczenie konsolidujące w chłoniaku agresywnym)... (info)

Najwybitniejsi onkolodzy i hematolodzy z Polski i świata będą przez dwa dni gośćmi Centrum Konferencyjnego [20.11.2005] Przez najbliższe dwa dni w podwarszawskich Falentach odbywać się będzie VII Konferencja Naukowo-Szkoleniowa poświęcona światowym postępom w onkohematologii... (info)

Nowy środek kontrastowy firmy Schering AG - Vasovist - został zarejestrowany w całej UE [11.10.2005] Firma Schering AG oświadczyła, że Vasovist® (gadofosveset trisodium), nowoczesny środek kontrastowy znajdujący zastosowanie w angiografii metodą rezonansu magnetycznego (MRA), został zarejestrowany przez Komisję Europejską na terenie wszystkich 25 państw członkowskich UE... (info)

Amerykańska Agencja do spraw Żywności i Leków zaakceptowała Angeliq [07.10.2005] Amerykańska Agencja do spraw Żywności i Leków (FDA, Food and Drug Administration) zaakceptowała Angeliq® w leczeniu średnich do ciężkich objawów menopauzalnych... (info)

Hotel Gołębiewski w Wiśle na kilka dni zamieni się w ogólnopolskie centrum kształcenia radiologów [06.10.2005] Od 6 do 8 października odbywa się w Wiśle, w hotelu Gołębiewski, IX Szkoła Rezonansu organizowana przez firmę Schering Polska... (info)

Stosowanie Leku Betaferon o połowę zmniejsza ryzyko rozwoju stwardnienia rozsianego [05.10.2005] Nowe wyniki badania BENEFIT na temat stosowania leku Betaferon® (Interferon beta -1b) wykazały 50 % obniżenie ryzyka rozwoju klinicznie potwierdzonego stwardnienia rozsianego (SM) u pacjentów z nowo postawionym rozpoznaniem... (info)

Schering Polska wprowadza nową pigułkę antykoncepcyjną. [11.06.2005] Pomimo wysokiej skuteczności i łatwości stosowania, wiele kobiet potrzebujących skutecznej metody kontroli urodzeń rezygnuje z doustnej antykoncepcji... (info)Schering Polska Sp. z o.o.

Schering Polska Sp. z o.o.
ul. Migdałowa 4
02-796 Warszawa
tel. (022) 645 13 00
fax: (022) 645 13 01
http://www.schering.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...