informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


IPFONIPFON to jedna z największych sieci telefonii internetowej w Polsce. Bazuje ona na najnowszym protokole SIP v.2, który umożliwia dzwonienie bez komputera, za pośrednictwem dowolnego aparatu telefonicznego podłączanego do bramki VoIP lub specjalnych telefonów IP. IPFON udostępnia usługi bez abonamentu i zbędnych formalności wraz z numerami z 37 polskich stref numeracyjnych. Sieć oferuje także najwięcej na rynku usług dodanych (m.in. billing on-line, fax2email, voice2email, numery alarmowe, IVR).

wyświetlone: 1 - 10 z 50

<< | < | 1 2 3 4 5 | > | >>

Nowe strefy numeracyjne w IPFON [16.01.2008] Operator telefonii internetowej IPFON uruchomił obsługę dwóch nowych stref numeracyjnych: 0-15 (Tarnobrzeg) i 0-83 (Biała Podlaska). Tym sposobem w IPFON dostępne są już numery z 43 stref numeracyjnych... (info)

Rośnie popularność telefonii internetowej w Polsce [08.01.2008] Z najnowszych badań TNS OBOP, przeprowadzonych na zlecenie IPFON wynika, że – w porównaniu do podobnego badania sprzed roku - wzrosła popularność i wiedza o telefonii internetowej w Polsce... (info)

Mikołajkowy IPFON za grosza i bez Vat-u [04.12.2007] Operator telefonii internetowej IPFON przygotował dla swoich obecnych i przyszłych użytkowników mikołajkowe prezenty – rozmowy za 1 grosza oraz bramki VoIP bez VAT-u... (info)

Najbardziej niezawodni czy niekoniecznie rozwojowi? [19.11.2007] Operatorzy VoIP w Polsce chwalą się co pewien czas swoją przewagą nad konkurentami pod względem pozycji na rynku czy oferowanej najlepszej jakości usług. Właśnie ukazał się raport z badań operatorów VoIP, który wyłonił kolejnych „liderów” rynku... (info)

IPFON doceniany przez swoich użytkowników [07.11.2007] Operator telefonii internetowej IPFON przeprowadził badania satysfakcji wśród swoich użytkowników. Po raz kolejny potwierdziły one jednoznacznie, że klienci IPFON są bardzo zadowoleni z usług swojego operatora... (info)

Za 1 grosza do Brazylii w Ipfon [18.10.2007] W najbliższą niedzielę ostatni raz w tym sezonie zobaczymy Roberta Kubicę na torze Formuły 1. Dla naszego kierowcy to szansa na podium, a dla użytkowników IPFON okazja do rozmów telefonicznych za 1 grosza do Brazylii... (info)

Z IPFON za 1 grosza do co 5 mieszkańca Ziemi! [03.10.2007] W niedzielę, 7 października, kolejny wyścig Formuły 1 w Chinach. Zgodnie z zasadą - gdzie zmagania bolidów z udziałem Roberta Kubicy, tam i promocja IPFON - tego właśnie dnia dzwonimy do Państwa Środka za jedynie 1 grosza!.. (info)

Z IPFON do Kraju Kwitnącej Wiśni za 1 grosza! [26.09.2007] W najbliższą niedzielę, 30 września, będziemy kibicować Robertowi Kubicy podczas Grand Prix Japonii. Za naszym rodakiem do tego kraju podąża również promocja IPFON związana z wyścigami Formuły 1... (info)

IPFON i Linksys z ofertą dla firm [18.09.2007] Operator telefonii internetowej IPFON oraz Linksys – jeden z największych na świecie producentów sprzętu VoIP - wprowadzili na rynek wspólną ofertę dla biznesu... (info)

Znów za grosza w Ipfon [12.09.2007] W najbliższą niedzielę, 16 września, IPFON będzie miał 1-groszową stawkę na połączenia z Belgią. Promocja związana jest z wyścigiem o Grand Prix Belgii, w którym zobaczymy Roberta Kubicę... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 | > | >>

IPFON

IPFON
ul. Kraszewskiego 21
60-501 Poznań
fax: 0 616 222 616
http://www.ipfon.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...