informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Pilkington Polska Sp. z o.o.Pilkington zajmuje się produkcją szkła od roku 1826. W roku 2006 firma Pilkington została przejęta przez japoński koncern NSG Group. Marka Pilkington została zachowana jako nazwa produktów Grupy przeznaczonych dla przemysłu budowlanego i motoryzacyjnego. Powiększone NSG Group jest obecnie jednym z największych światowych producentów szkła i produktów szklanych działając w dwóch podstawowych sektorach: motoryzacyjnym (rynek części oryginalnych i zamiennych) oraz w obszarze szkła technicznego i architektonicznego, które obejmują szkło i produkty szklane do budynków nowych i poddawanych renowacji, szeroką gamę produktów o wartości dodanej, a także zaawansowane produkty dla technologii informatycznych i komunikacyjnych, zastosowań technicznych i energetyki słonecznej. Produkcja odbywa się w 29 krajach na czterech kontynentach. Produkty Grupy sprzedawane są w ok. 130 krajach. W roku podatkowym zakończonym 31 marca 2012 r. sprzedaż Grupy wyniosła ok. 6 miliardów euro. Z łącznej sprzedaży Grupy 42% zrealizowano w Europie, 28% w Japonii, 13% w Ameryce Północnej, a 17% w pozostałych częściach świata.

wyświetlone: 1 - 10 z 94

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | > | >>


Fabryka Pilkington Automotive nagrodzona za bezpieczeństwo pracy

Fabryka Pilkington Automotive nagrodzona za bezpieczeństwo pracy [12.12.2013] Fabryka szyb samochodowych Pilkington Automotive Poland w Chmielowie została nagrodzona w Ogólnopolskim Konkursie Poprawy Warunków Pracy... (info)


Hartowanie na zawołanie czyli przeciwsłoneczne szkło Pilkington Suncool™ Pro T

Hartowanie na zawołanie czyli przeciwsłoneczne szkło Pilkington Suncool™ Pro T [06.12.2013] NSG Group, producent szkła marki Pilkington, rozszerzył gamę szkieł przeciwsłonecznych Pilkington Suncool™ o wersje hartowalne (Pro T), które mogą być hartowane przez niezależnych przetwórców szkła... (info)


Do wyboru do koloru – szersza gama kolorystyczna przeciwsłonecznego szkła Pilkington Reflite™

Do wyboru do koloru – szersza gama kolorystyczna przeciwsłonecznego szkła Pilkington Reflite™ [25.11.2013] NSG Group, producent szkła marki Pilkington, poszerza gamę kolorystyczną refleksyjnego szkła przeciwsłonecznego Pilkington Reflite™. Pełna oferta obejmuje następujące kolory: srebrzysty, zielony, niebieski, brązowy i szary... (info)


Nowe przepisy promują energooszczędne przeszklenia

Nowe przepisy promują energooszczędne przeszklenia [15.11.2013] Od 1 stycznia 2014 r. wchodzą w życie przepisy zmieniające warunki techniczne, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie... (info)


Pilkington Automotive Poland z Zieloną Kartą Lidera Bezpiecznej Pracy

Pilkington Automotive Poland z Zieloną Kartą Lidera Bezpiecznej Pracy [31.10.2013] Pilkington Automotive Poland – producent szkła dla branży motoryzacyjnej – został nagrodzony prestiżową Zieloną Kartą Bezpiecznej Pracy przez Forum Liderów, działające przy Centralnym Instytucie Ochrony Pracy – Państwowym Instytucie Badawczym... (info)


Ekonomicznie i ekologicznie – redukcja zużycia wody w „zielonych” budynkach z certyfikatem LEED

Ekonomicznie i ekologicznie – redukcja zużycia wody w „zielonych” budynkach z certyfikatem LEED [25.10.2013] W zrównoważonym budownictwie dąży się do ograniczania zużycia zasobów naturalnych, w tym wody. Budynki starające się o międzynarodowy certyfikat środowiskowy LEED..... (info)


Pilkington edukuje podczas „Dnia Bezpieczeństwa”

Pilkington edukuje podczas „Dnia Bezpieczeństwa” [21.10.2013] Świadomość własnych zachowań oraz umiejętność postępowania w przypadku wystąpienia zagrożenia to podstawy bezpiecznej i bezwypadkowej pracy... (info)


W bezpiecznym, ciepłym i cichym porcie apartamentowca Marina

W bezpiecznym, ciepłym i cichym porcie apartamentowca Marina [14.10.2013] Wśród zielonych terenów łódzkiego Julianowa zacumował przeszklony statek. To apartamentowiec Marina, przykuwający uwagę swoim oryginalnym kształtem... (info)


NSG Group wspiera badania profilaktyczne mieszkanek Sandomierza

NSG Group wspiera badania profilaktyczne mieszkanek Sandomierza [30.09.2013] NSG Group, właściciel spółek Pilkington w Polsce, zaprasza mieszkanki Sandomierza na bezpłatną mammografię i cytologię... (info)


Pilkington Szkło Antykondensacyjne

Pilkington Szkło Antykondensacyjne [24.09.2013] NSG Group wprowadza nowy typ szkła powlekanego Pilkington Szkło Antykondensacyjne przeznaczone do stosowania od zewnątrz w energooszczędnych szybach zespolonych... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | > | >>

Pilkington Polska Sp. z o.o.

Pilkington Polska Sp. z o.o.
ul. Portowa 24
27-600 Sandomierz
http://www.pilkington.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...