informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Monster Worldwide Polska Sp. z o.o.wyświetlone: 81 - 90 z 90

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 | > | >>


Jak dbamy o prywatność w sieci?

Jak dbamy o prywatność w sieci? [29.06.2011] Dziś nie wyobrażamy sobie życia bez Internetu. Dużą część swojego czasu spędzamy odwiedzając portale, na których niczym w pamiętniku rejestrujemy niemal każdy nasz krok... (info)


Monster wprowadza profesjonalną aplikację na Facebooka - BeKnown™

Monster wprowadza profesjonalną aplikację na Facebooka - BeKnown™ [27.06.2011] Monster przedstawia aplikację BeKnown, dającą nam wszystkim możliwości znalezienia idealnej pracy na największym i najbardziej dynamicznym portalu społecznościowym... (info)

Europejczycy najczęstszymi ofiarami mobbingu w pracy [21.06.2011] Monster Worldwide, wiodący portal kariery, zapytał pracowników na całym świecie, czy byli kiedykolwiek ofiarami mobbingu. 64% respondentów twierdzi, że byli fizycznie lub psychicznie dręczeni w pracy... (info)

Zestresowani Polacy w pracy [15.06.2011] Polacy są najbardziej zestresowanymi pracownikami na świecie. W badaniu przeprowadzonym przez firmę Extended DISC, Polska zajęła pierwsze miejsce ze wskaźnikiem stresu 2,22... (info)


Skuteczny outplacement w polskich firmach

Skuteczny outplacement w polskich firmach [31.05.2011] Zwolnienie z pracy nigdy nie jest rzeczą przyjemną zarówno dla pracownika, jak i dla pracodawcy. Dlatego też już prawie co druga polska firma, w celu minimalizowania negatywnych skutków rozstania z podwładnym, decyduje się na skorzystanie z outplacementu... (info)

Wyszukiwarka Monster na Androida [21.04.2011] Konkurencja na rynku pracy wymaga od kandydatów kreatywności i szybkiego działania w poszukiwaniu nowego zatrudnienia. Portal kariery monsterpolska.pl ma propozycję dla wszystkich tych, którzy chcą pierwsi aplikować na pojawiające się oferty pracy... (info)


II Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl zainteresowały tysiące internautów

II Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl zainteresowały tysiące internautów [11.04.2011] Od 28 marca do 3 kwietnia Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl odwiedziło ponad 80 000 kandydatów. Oprócz możliwości zapoznania się z ofertami pracy internauci mogli wziąć udział w interaktywnych seminariach z zakresu rozwoju zawodowego... (info)

Kobiety na rynku pracy [24.03.2011] Są przebojowe, ambitne i pewne siebie. Współczesne kobiety różnią się od swoich mam i babć. Rola matki i żony nie jest dziś jedynym priorytetem w życiu płci pięknej. Kobiety stawiają także na karierę i pną się po jej szczeblach coraz wyżej... (info)

Monster wprowadza aplikację na iPada [24.03.2011] Teraz możesz przeglądać oferty pracy gdziekolwiek jesteś i kiedy tylko masz na to ochotę. 22 marca monsterpolska.pl, wiodący portal kariery, uruchomił aplikację na iPada... (info)


Zadbaj o swoją karierę. Odwiedź Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl

Zadbaj o swoją karierę. Odwiedź Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl [18.03.2011] Każdy ma czasem takie poczucie, że chciałby się rozwijać. Jednak wiąże się to z czasem spędzonym na wyszukiwaniu ofert pracy. Monsterpolska.pl otwiera wirtualne drzwi do kariery. W dniach od 28.03 do 3.04 odbędą się II Wirtualne Targi Pracy monsterpolska.pl... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 | > | >>

Monster Worldwide Polska Sp. z o.o.

Monster Worldwide Polska Sp. z o.o.
ul. Postępu 15B
02-676 Warszawa
tel. 22 323 89 06
fax. 22 323 89 99
http://www.monsterpolska.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...