informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Monster Worldwide Polska Sp. z o.o.wyświetlone: 71 - 80 z 90

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 | > | >>


Praca w finansach tylko dla wykształconych

Praca w finansach tylko dla wykształconych [13.09.2011] Jak wynika z analiz ogłoszeń zamieszczonych na portalu monsterpolska.pl kariera w branży finansowej jest jedną z bardziej przyszłościowych i stabilnych na polskim rynku pracy. Jednak zawód finansisty wymaga także odpowiedniego doświadczenia i wykształcenia... (info)


Pracownicy stawiają przekonania wyżej niż pieniądze

Pracownicy stawiają przekonania wyżej niż pieniądze [13.09.2011] Przeprowadzone przez firmę Monster Worldwide badania wykazały, że etyka nadal liczy się wśród kandydatów poszukujących pracy. 53% ankietowanych nie zdecydowałoby się pracować dla firmy, jeśli jej działania uznaliby za nieetyczne... (info)

Zadbaj o wizerunek w sieci [31.08.2011] Żyjemy w czasach, w których Internet stanowi bardzo ważny element naszego życia zawodowego i prywatnego. Wielu z nas nie wyobraża sobie dnia bez odwiedzenia ulubionej strony internetowej, forum czy kontaktu z przyjaciółmi za pomocą portali społecznościowych... (info)

Praca w IT – nie tylko dla cichych i skromnych [31.08.2011] Z analizy ogłoszeń o pracę w sektorze IT, zamieszczanych na portalu monsterpolska.pl, wynika, że coraz częściej oprócz specjalistycznej wiedzy technicznej, pracownicy IT powinni mieć wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne... (info)

Zadbaj o swój wizerunek w sieci [24.08.2011] Żyjemy w czasach, w których Internet stanowi bardzo ważny element naszego życia zawodowego i prywatnego. Wielu z nas nie wyobraża sobie dnia bez odwiedzenia ulubionej strony internetowej, forum czy kontaktu z przyjaciółmi za pomocą portali społecznościowych... (info)

Social media pomagają w karierze [27.07.2011] Praca towarzyszy nam od milionów lat, ale sposoby jej poszukiwania bardzo się zmieniły. Dawniej zatrudnienie znajdowało się dzięki koneksjom rodzinnym, czy poleceniu znajomych... (info)


Aplikacja BeKnown opanowuje Facebooka

Aplikacja BeKnown opanowuje Facebooka [11.07.2011] Działająca od kilku dni na społecznościowym gigancie pierwsza profesjonalna aplikacja networkingowa BeKnown zdobywa kolejne tysiące fanów na świecie. Co ją wyróżnia od innych i dlaczego warto ją zainstalować?.. (info)


Polki w Internecie

Polki w Internecie [11.07.2011] Kobiety są obecnie jedną z najaktywniejszych grup spośród użytkowników Internetu. Zakupy, blogi i poradniki to stały element codziennej aktywności internetowej... (info)


BeKnown pomaga znaleźć pracę na Facebooku

BeKnown pomaga znaleźć pracę na Facebooku [11.07.2011] Monster Worldwide – światowy lider w rekrutacji online, wprowadził aplikację BeKnown™, która umożliwia użytkownikom Facebooka tworzenie profesjonalnej sieci kontaktów zawodowych bez potrzeby opuszczania ich ulubionego portalu społecznościowego... (info)


BeKnown podbija Facebook’a

BeKnown podbija Facebook’a [11.07.2011] Stworzenie portali społecznościowych zmieniło oblicze kontaktów między właścicielami serwisów internetowych a użytkownikami. Jeden z młodszych przykładów – Facebook ma już 7 lat i 750 mln użytkowników... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 | > | >>

Monster Worldwide Polska Sp. z o.o.

Monster Worldwide Polska Sp. z o.o.
ul. Postępu 15B
02-676 Warszawa
tel. 22 323 89 06
fax. 22 323 89 99
http://www.monsterpolska.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...