informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Monster Worldwide Polska Sp. z o.o.wyświetlone: 61 - 70 z 90

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 | > | >>


Wykształcenie i doświadczenie kluczowe w branży FMCG

Wykształcenie i doświadczenie kluczowe w branży FMCG [10.11.2011] W 96% analizowanych ogłoszeń o pracę zamieszczanych na portalu monsterpolska.pl w branży FMCG pojawiło się kryterium co najmniej 2-letniego doświadczenia zawodowego. Natomiast 56% pracodawców oczekuje od kandydatów wyższego wykształcenia... (info)


Branża telekomunikacyjna dla ambitnych

Branża telekomunikacyjna dla ambitnych [10.11.2011] Z przeprowadzonej przez portal kariery monsterpolska.pl analizy wynika, że w branży telekomunikacyjnej poszukiwane są przede wszystkim osoby nastawione na realizację celów. Ambitnych kandydatów chętnie zatrudni 64% pracodawców... (info)


Polscy pracodawcy szukają specjalistów i pracowników fizycznych

Polscy pracodawcy szukają specjalistów i pracowników fizycznych [26.10.2011] Z wyników badań przeprowadzonych na zlecenie Monsterpolska.pl przez firmę Mareco wynika, że pracodawcy najchętniej rekrutują specjalistów i pracowników fizycznych. Najwięcej nowych osób zatrudniają firmy z branży IT oraz FMCG... (info)

Tajne dane nie na sprzedaż. [20.10.2011] Badania przeprowadzone przez wiodący portal kariery Monster Worldwide wykazały, że aż 75% pracowników nie sprzedałoby sekretnych informacji o firmie.8% osób już zdarzyło się czerpać korzyści majątkowe z ujawnienia sekretów byłego lub obecnego pracodawcy... (info)


III Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl zainteresowały tysiące internautów

III Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl zainteresowały tysiące internautów [20.10.2011] Od 10 do 14 października Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl odwiedziło prawie sto tysięcy kandydatów. Oprócz możliwości zapoznania się z ofertami pracy internauci mogli wziąć udział w interaktywnych seminariach z zakresu rozwoju zawodowego... (info)


Idealny księgowy - doświadczony poliglota

Idealny księgowy - doświadczony poliglota [17.10.2011] Analiza ogłoszeń zamieszczonych na portalu monsterpolska.pl wykazała, że najważniejszym kryterium stawianym kandydatom na księgowych jest duże doświadczenie... (info)


Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl po raz trzeci

Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl po raz trzeci [12.10.2011] Poszukujący pracy internauci po raz kolejny będą mogli skorzystać z możliwości udziału w Wirtualnych Targach Pracy Monsterpolska.pl. Trzecia już edycja targów odbędzie się w dniach 10-14 października 2011 roku... (info)

Złap Tramwaj do Kariery Monsterpolska.pl [23.09.2011] Portal kariery pomoże w planowaniu drogi zawodowej mieszkańcom Warszawy i Krakowa zapraszając ich na przejażdżkę „Tramwajem do Kariery Monsterpolska.pl”. Pasażerowie będą mogli zarejestrować swoje CV, a także uzyskać porady dotyczące kariery... (info)


Praca w IT - nie tylko dla cichych i skromnych

Praca w IT - nie tylko dla cichych i skromnych [23.09.2011] Z analizy ogłoszeń o pracę w sektorze IT, zamieszczanych na portalu monsterpolska.pl, wynika, że coraz częściej oprócz specjalistycznej wiedzy technicznej, pracownicy IT powinni mieć wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne... (info)


Do branży przemysłowej tylko z dyplomem

Do branży przemysłowej tylko z dyplomem [23.09.2011] Z przeprowadzonej przez portal kariery monsterpolska.pl analizy wynika, że pracodawcy z branży przemysłowej poszukują osób wykształconych. 84% ogłoszeń o pracę zawiera warunek ukończenia wyższej uczelni... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 | > | >>

Monster Worldwide Polska Sp. z o.o.

Monster Worldwide Polska Sp. z o.o.
ul. Postępu 15B
02-676 Warszawa
tel. 22 323 89 06
fax. 22 323 89 99
http://www.monsterpolska.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...