informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Monster Worldwide Polska Sp. z o.o.wyświetlone: 51 - 60 z 90

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 | > | >>


Praca w Niemczech nie tak atrakcyjna dla Polaków

Praca w Niemczech nie tak atrakcyjna dla Polaków [24.01.2012] Przez pierwsze pół roku od otwarcia niemieckiego rynku pracy przybyło do pracy jedynie o 22 tysiące więcej Polaków, niż w pierwszym półroczu 2011 roku. Polska natomiast stała się atrakcyjnym miejscem pracy dla Niemców... (info)

W branży IT, sprzedaży i inżynierii najwięcej benefitów dla pracowników [11.01.2012] Jak wynika z analizy badań przeprowadzonych na zlecenie monsterpolska.pl przez firmę Mareco, w większych firmach pracownicy mogą liczyć na więcej benefitów... (info)


Trendy na rynku pracy w 2012 roku

Trendy na rynku pracy w 2012 roku [04.01.2012] Rok 2012 zapowiada się dość zróżnicowanie jeśli chodzi o rynek pracy – podaje wiodący portal kariery Monster Worldwide. W nowym roku pojawią się szansę zatrudnienia dla wykształconych kandydatów. Ciągły wzrost zatrudnień inżynierów.. (info)

Nowa praca w prezencie pod choinkę [19.12.2011] Wydaje Ci się, że Święta nie są najlepszym okresem na poszukiwanie pracy? Nic bardziej mylnego! Przygotuj swoje CV i list motywacyjny. Polowanie na stanowisko marzeń trwa!.. (info)

Czy żałujesz swojego zachowania podczas świątecznej imprezy firmowej? [15.12.2011] Wyniki ankiety przeprowadzonej przez Monster® pokazują, że wielu osobom zdarzyło się zapomnieć podczas świątecznej imprezy firmowej. Prawie co dziesiąty pracownik przyznał się do zrobienia czegoś, czego potem bardzo żałował... (info)


Awanse i podwyżki najczęściej w branży finansowej

Awanse i podwyżki najczęściej w branży finansowej [06.12.2011] Jak wynika z badań przeprowadzonych dla monsterpolska.pl przez firmę Mareco im większa firma, tym większe szanse na awans i wyższe zarobki. W przyszłym roku płace wzrosną w finansach i księgowości... (info)


Docieraj do użytkowników Facebooka z ofertami pracy dzięki Job Tab od BeKnown

Docieraj do użytkowników Facebooka z ofertami pracy dzięki Job Tab od BeKnown [01.12.2011] Monster wprowadza nowe narzędzie rekrutacyjne BeKnown Job Tab umożliwiające dotarcie do milionów profesjonalistów na Facebooku. BeKnown™ to jedna z najszybciej rozwijających się aplikacji do profesjonalnego networkingu na Facebooku... (info)


Raport Monsterpolska.pl 2011: Najwięcej ofert pracy w Internecie

Raport Monsterpolska.pl 2011: Najwięcej ofert pracy w Internecie [30.11.2011] Jak wynika z analizy badań przeprowadzonych na zlecenie monsterpolska.pl przez firmę Mareco, największe szanse na zatrudnienie mają kandydaci z dużym doświadczeniem i wyższym wykształceniem, którzy szukają pracy przez Internet... (info)


Raport Monsterpolska.pl: otwartość i chłonność umysłu atutem absolwentów

Raport Monsterpolska.pl: otwartość i chłonność umysłu atutem absolwentów [30.11.2011] Jak wynika z badań przeprowadzonych dla monsterpolska.pl przez firmę Mareco niektórzy polscy pracodawcy chętnie zatrudniają osoby rozpoczynające dopiero swoją karierę. Absolwenci znajdują zatrudnienie najczęściej w branży IT i finansach... (info)

Raport Monsterpolska.pl 2011: Najwięcej ofert pracy w Internecie [18.11.2011] Jak wynika z analizy badań przeprowadzonych na zlecenie monsterpolska.pl przez firmę Mareco, największe szanse na zatrudnienie mają kandydaci, którzy próbują swoich sił w rekrutacji prowadzonej przez Internet... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 | > | >>

Monster Worldwide Polska Sp. z o.o.

Monster Worldwide Polska Sp. z o.o.
ul. Postępu 15B
02-676 Warszawa
tel. 22 323 89 06
fax. 22 323 89 99
http://www.monsterpolska.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...