informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Monster Worldwide Polska Sp. z o.o.wyświetlone: 41 - 50 z 90

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 | > | >>


Telefon, samochód i laptop najczęściej oferowane pracownikom

Telefon, samochód i laptop najczęściej oferowane pracownikom [25.04.2012] Jak wynika z analizy badań przeprowadzonych na zlecenie monsterpolska.pl przez firmę Mareco, w większych firmach pracownicy mogą liczyć na więcej benefitów. Telefony komórkowe, laptopy najczęściej otrzymują osoby pracujące w sprzedaży, branży IT... (info)


Praca w przemyśle nie tylko dla inżynierów

Praca w przemyśle nie tylko dla inżynierów [24.04.2012] Jak wynika z analizy ogłoszeń zamieszczonych na portalu monsterpolska.pl, przemyśle szansę na zatrudnienie mają głównie inżynierowie, których dotyczyło 12% ofert. Jednak pracę mogą dostać także specjaliści, kierownicy produkcji i handlowcy... (info)


Przekwalifikowanie się receptą na kryzys

Przekwalifikowanie się receptą na kryzys [19.04.2012] Wyniki ankiety przeprowadzonej przez Monster pokazują, że ponad połowa pracowników zastanawia się nad zmianą branży z powodu panującego kryzysu gospodarczego. Co trzecia osoba jest w stanie zmienić miejsce zamieszkania, jeśli znajdzie pracę... (info)


Internauci odwiedzili IV Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl

Internauci odwiedzili IV Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl [16.04.2012] 85 tys. kandydatów i 8 tys. zarejestrowanych kandydatów - to wynik czwartej już edycji Wirtualnych Targów Pracy Monsterpolska.pl W dniach 2-6 kwietnia internauci odwiedzający stronę www.dnipracy.pl mogli zapoznać się z ciekawymi ofertami pracy... (info)

Monsterpolska.pl po raz czwarty zaprasza na Wirtualne Targi Pracy w 3D [31.03.2012] Wszyscy, którzy poszukują nowej pracy lub myślą o jej zmianie, będą mogli zapoznać się z szeroką ofertą rekrutacyjną bez wychodzenia z domu. IV Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl ruszają już w poniedziałek 2.04 , na stronie www.dnipracy.pl... (info)

Branża finansowa zatrudnia księgowych [31.03.2012] Analiza ogłoszeń zamieszczonych na portalu monsterpolska.pl wykazała, że w branży finansowej i księgowości największą szansę na zatrudnienie mają specjaliści do spraw obsługi klienta oraz księgowi, których poszukuje co trzeci pracodawca... (info)

Studenci na rynku pracy [31.03.2012] Jak wynika z badań przeprowadzonych dla monsterpolska.pl przez firmę Mareco niektórzy polscy pracodawcy chętnie zatrudniają osoby rozpoczynające dopiero swoją karierę... (info)

Specjaliści najchętniej znajdą pracę w branży IT [31.03.2012] Z wyników badań przeprowadzonych na zlecenie monsterpolska.pl przez firmę Mareco wynika, że pracodawcy najchętniej rekrutują specjalistów. Najwięcej nowych osób zatrudniają firmy z branży IT... (info)

Marussia F1 Team rekrutuje z Monsterem [08.02.2012] Marussia F1 Team we współpracy z Monster.com poszukują talentów na międzynarodową skalę. Dzięki współpracy z Monster.com szansę na pracę u boku najlepszych specjalistów w międzynarodowym zespole otrzymają wyjątkowe osoby, która spełnią wymagania... (info)

Aplikacja BeKnown™ pomaga młodym kandydatom wejść na rynek pracy. [03.02.2012] Nowe narzędzia zapewniają lepszą widoczność oraz szybsze udostępnianie profili zawodowych. Ponadto wszyscy użytkownicy BeKnown mają dostęp do ofert pracy publikowanych w 49 krajach... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 | > | >>

Monster Worldwide Polska Sp. z o.o.

Monster Worldwide Polska Sp. z o.o.
ul. Postępu 15B
02-676 Warszawa
tel. 22 323 89 06
fax. 22 323 89 99
http://www.monsterpolska.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...