informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Monster Worldwide Polska Sp. z o.o.



wyświetlone: 31 - 40 z 90

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 | > | >>

Co dziesiąty pracownik może oglądać sport w pracy [22.06.2012] Jak wynika z ankiety przeprowadzonej przez wiodący portal kariery Monster, 11% szefów pozwala śledzić rozgrywki sportowe podczas pracy. Ponad połowa pracowników nie jest jednak zainteresowanych tego typu atrakcjami... (info)


Ukończone studia… I co dalej?

Ukończone studia… I co dalej? [22.06.2012] Co roku uniwersyteckie mury opuszcza 400 tys. absolwentów . Jesteś jednym z nich? Początek drogi zawodowej jest kluczowy, ponieważ może zdecydować o Twojej przyszłości. Eksperci monsterpolska.pl radzą jak dobrze wybrać pierwszą pracę... (info)

Marussia F1 Team wraz z Monster poszukują Junior Technician [20.06.2012] Marussia F1 Team wraz z Monsterem poszukują talentu w ramach interaktywnej kampanii Cool Jobs. Nowe stanowisko oferuje światowej klasy szkolenia, podróże i ekscytujące wrażenia związane z wyścigami Grand Prix... (info)


Polacy przywiązani do swoich pracodawców

Polacy przywiązani do swoich pracodawców [13.06.2012] Wyniki ankiety przeprowadzonej na www.monsterpolska.pl pokazują, że Polacy w swojej karierze kierują się przede wszystkim poczuciem bezpieczeństwa. Aż 63% pracowników zmienia pracę rzadziej niż co pięć lat... (info)


Kadra zarządzająca znajdzie pracę w sprzedaży

Kadra zarządzająca znajdzie pracę w sprzedaży [05.06.2012] Według analizy ofert pracy umieszczanych na portalu monsterpolska.pl, pracodawcy z branży handlowej poszukują głównie osób na stanowiska menadżerskie. Dużą szansę na zatrudnienie mają także sprzedawcy... (info)

Monster wprowadza networking na stronę główną dzięki integracji z BeKnownTM [22.05.2012] Już teraz kandydaci z 34 krajów mają dostęp do milionów ofert pracy, unikalnej wyszukiwarki oraz profesjonalnej platformy społecznościowej - to wszystko na Monster... (info)

Branża IT w rękach programistów [17.05.2012] Według analizy ofert pracy umieszczanych na portalu monsterpolska.pl, pracodawcy z branży IT poszukują głównie programistów. Co trzecie ogłoszenie dotyczyło tego stanowiska pracy... (info)


Unikaj wizerunkowych wpadek w pracy

Unikaj wizerunkowych wpadek w pracy [08.05.2012] Zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, sposób w jaki się prezentujemy ma istotny wpływ na to jak jesteśmy postrzegani. Profesjonalny strój pomaga w codziennych kontaktach zawodowych... (info)


Satysfakcja zawodowa kluczem do szczęścia

Satysfakcja zawodowa kluczem do szczęścia [08.05.2012] Wyniki ankiety przeprowadzonej przez Monster pokazują, że ponad trzy czwarte z nas uważa, iż dobra praca jest niezbędna do szczęścia. Natomiast 13% nie wiąże ogólnego zadowolenia z karierą zawodową, która jest dla nich źródłem utrzymania... (info)

Marussia F1 Team i Monster poszukują na stanowisko Senior Design Engineer [07.05.2012] Zespół Formuły 1 Marussia rozpoczyna międzynarodowe poszukiwania pracownika na stanowisko Senior Design Engeneer korzystając ze wsparcia Monstera, globalnego serwisu rekrutacyjnego... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 | > | >>

Monster Worldwide Polska Sp. z o.o.

Monster Worldwide Polska Sp. z o.o.
ul. Postępu 15B
02-676 Warszawa
tel. 22 323 89 06
fax. 22 323 89 99
http://www.monsterpolska.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...