informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Monster Worldwide Polska Sp. z o.o.wyświetlone: 21 - 30 z 90

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 | > | >>


W branży ubezpieczeniowej praca głównie dla specjalistów

W branży ubezpieczeniowej praca głównie dla specjalistów [25.09.2012] Z analizy ogłoszeń o pracę w ubezpieczeniach, zamieszczanych na portalu monsterpolska.pl, wynika, że pracodawcy najchętniej zatrudniają specjalistów. 16% ofert w branży dotyczyło tego typu stanowisk... (info)


Ruszają V Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl

Ruszają V Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl [24.09.2012] Chcesz znaleźć swoją wymarzoną pracę? Teraz możesz to zrobić bez wychodzenia z domu. Dziś ruszają V Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl. Już dziś weź udział w wydarzeniu wchodząc na www.dnipracy.pl.. (info)


Empik, KPMG i wiele innych firm zapoczyna rekrutację podczas Wirtualnych Targów Pracy Monsterpolska

Empik, KPMG i wiele innych firm zapoczyna rekrutację podczas Wirtualnych Targów Pracy Monsterpolska [19.09.2012] W czasie Wirtualnych Targów Pracy Monsterpolska.pl będziesz mógł zapoznać się z ofertą pracodawców bez wychodzenia z domu. V edycja targów rusza 24 września, a już od 17 września można rejestrować się na stronie www.dnipracy.pl... (info)

Szefa idealnego portret własny [29.08.2012] Umiejętności zarządzania ludźmi, asertywność i kreatywność – to najczęściej cenione cechy dobrego managera. To, jaki powinien być idealny szef, zależy od stanowiska. Innych kompetencji oczekują współpracownicy, innych zarząd firmy... (info)

Letniemu obuwiu mówimy nie [20.08.2012] W ciepłe dni często mamy dylemat, jakie obuwie wypada nosić do pracy. Ankieta przeprowadzona przez monster.com, globalny portal pracy, pokazuje, że aż 77% z nas uważa noszenie odkrytego obuwia do pracy za nieprofesjonalne... (info)

Zwolnić się czy być zwolnionym – oto jest pytanie [10.08.2012] W życiu zawodowym przychodzi czasem taki moment, że nie wszystko układa się po Twojej myśli. Zastanawiasz się czy powinieneś poczekać, aż zostaniesz zwolniony, czy samemu odejść?.. (info)


Tego nie mów na rozmowie kwalifikacyjnej

Tego nie mów na rozmowie kwalifikacyjnej [26.07.2012] „Mój były szef był tyranem i zbyt wiele ode mnie wymagał” – takie zdanie na pewno nie powinno paść podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Eksperci monsterpolska.pl podpowiadają, czego nie powinieneś mówić by nie zaprzepaścić swoich szans na zdobycie pracy... (info)


Uwolnij się od pracy w wakacje

Uwolnij się od pracy w wakacje [20.07.2012] Według ekspertów monsterpolska.pl należy pamiętać, że relaks może pozytywnie wpłynąć nie tylko na wyniki zawodowe, ale również na życie rodzinne... (info)


Asystent poszukiwany

Asystent poszukiwany [11.07.2012] W administracji pracodawcy najchętniej poszukują asystentów. Z analizy ofert pracy umieszczanych na portalu monsterpolska.pl wynika, że co 3 ogłoszenie z tej branży dotyczy tego stanowiska pracy... (info)


Lato w pracy nie musi być nudne

Lato w pracy nie musi być nudne [04.07.2012] Lato to w wielu branżach okres wymuszonej bezczynności lub mniejszej aktywności w pracy. Nie musi to być jednak czas zmarnowany. Można go wykorzystać z pożytkiem zarówno dla pracownika, jak i dla firmy. Ekspert monsterpolska.pl radzi jak to zrobić... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 | > | >>

Monster Worldwide Polska Sp. z o.o.

Monster Worldwide Polska Sp. z o.o.
ul. Postępu 15B
02-676 Warszawa
tel. 22 323 89 06
fax. 22 323 89 99
http://www.monsterpolska.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...