informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Monster Worldwide Polska Sp. z o.o.wyświetlone: 11 - 20 z 90

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 | > | >>


Rekrutacja w piżamie – ruszają Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl

Rekrutacja w piżamie – ruszają Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl [15.04.2013] Jesteś bezrobotny? W czasie Wirtualnych Targów Pracy Monsterpolska.pl będziesz mógł zapoznać się z ofertą rekrutacyjną pracodawców bez wychodzenia z domu. VI edycja Targów startuje już dziś na stronie www.dnipracy.pl... (info)


Postanawiasz zmienić pracę w Nowym Roku? Nie rzucaj słów na wiatr!

Postanawiasz zmienić pracę w Nowym Roku? Nie rzucaj słów na wiatr! [31.12.2012] Nowy Rok to idealny moment, by zaplanować zmianę w tych obszarach życia, które nas nie satysfakcjonują. Według badań OBOP i CBOS, od 20% do 30% noworocznych postanowień Polaków dotyczy życia zawodowego... (info)

Prezenty w sytuacjach biznesowych [13.12.2012] Obdarowywanie świątecznymi upominkami w biznesie stało się swego rodzaju tradycją. Warto jednak zapoznać się z podstawowymi zasadami prezentowego savoir-vivre obowiązującego w biznesie, aby nie popełnić faux pas... (info)


Gdy brakuje motywacji

Gdy brakuje motywacji [03.12.2012] Czasem zdolny i pracowity pracownik zaczyna gorzej wykonywać swoje obowiązki. Powodem może być spadek motywacji do pracy. Eksperci monsterpolska.pl wskazują, co może wpływać na zniechęcenie pracownika oraz podpowiadają jak sobie z tym poradzić... (info)


Nie zapadaj w zimowy sen – czyli jak zachować wiosnę w sercu i być efektywnym w pracy

Nie zapadaj w zimowy sen – czyli jak zachować wiosnę w sercu i być efektywnym w pracy [29.10.2012] Chłodne dni i przygnębiająca pogoda za oknem oddziałują negatywnie zarówno na pracowników, jak i pracodawców. Eksperci monsterpolska.pl opracowali kilka prostych rad jak zachować energię i odpowiedni rytm pracy... (info)


Najczęściej popełniane gafy w pracy

Najczęściej popełniane gafy w pracy [25.10.2012] Wysoka kultura osobista i nienaganne maniery są bardzo cenione w życiu zawodowym. Czasem zdarzają się jednak żenujące wpadki w miejscu pracy. Eksperci monsterpolska.pl wytypowali kilka najczęściej powtarzających się nieporozumień i gaf... (info)


Kiedy odmówić przyjęcia oferty pracy?

Kiedy odmówić przyjęcia oferty pracy? [08.10.2012] Eksperci monsterpolska.pl zwracają uwagę, by podczas rekrutacji baczniej przyglądać się oferowanej pracy, bowiem w niektórych przypadkach należy powiedzieć rekruterowi „Nie, dziękuję”... (info)

V Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl przeszły do historii [04.10.2012] Zakończyła się piąta edycja Wirtualnych Targów Pracy Monsterpolska.pl. W dniach 24-28 września internauci wchodząc na www.dnipracy.pl mieli możliwość zapoznania się nie tylko z ofertami pracy, ale również porozmawiania na czatach z pracodawcami... (info)


Trudne pytania rekrutacyjne: Co sądzisz o byłym szefie?

Trudne pytania rekrutacyjne: Co sądzisz o byłym szefie? [25.09.2012] Podczas rozmowy kwalifikacyjnej często pada pytanie dotyczące opinii kandydata na temat poprzedniego lub obecnego pracodawcy. N Eksperci monsterpolska.pl podpowiadają jak dyplomatycznie wybrnąć z tej kłopotliwej sytuacji... (info)


Nie daj się pourlopowej depresji

Nie daj się pourlopowej depresji [25.09.2012] Gabinety psychologów coraz częściej odwiedzają osoby cierpiące na powakacyjną depresję. Eksperci monsterpolska.pl radzą jak radzić sobie z tęsknotą za odpoczynkiem, który tak szybko się dla nas skończył... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 | > | >>

Monster Worldwide Polska Sp. z o.o.

Monster Worldwide Polska Sp. z o.o.
ul. Postępu 15B
02-676 Warszawa
tel. 22 323 89 06
fax. 22 323 89 99
http://www.monsterpolska.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...