informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Monster Worldwide Polska Sp. z o.o.monsterpolska.pl (Monster Worldwide Polska Sp. z o.o.) to część największego na świecie serwisu kariery monster.com. W Polsce firma jest obecna już od 1999 roku, wcześniej jako jobpilot.pl. Celem monsterpolska.pl jest ułatwienie kontaktu pomiędzy prężnie rozwijającymi się firmami a profesjonalistami. Pracobiorcom, serwis monsterpolska.pl oferuje możliwości rozwoju i kierowania swoją karierą zawodową. Pracodawcom ułatwia poszukiwanie wykwalifikowanych kandydatów. Jest to możliwie dzięki nowoczesnym technologiom i innowacyjnym usługom, usprawniającym proces rekrutacji.

wyświetlone: 1 - 10 z 90

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 | > | >>

Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r. [31.12.2013] Prawie połowa ofert pracy zamieszczonych na monsterpolska.pl w listopadzie 2013 roku była adresowana do specjalistów IT. Sektor ten przez cały 2013 rok zajmował pierwsze miejsce w cyklicznych analizach portalu... (info)

Zmiana pracy – jak się do niej przygotować? [31.12.2013] Przełom roku to zdecydowanie spokojniejszy okres w pracy. Święta to moment zwolnienia tempa i refleksji, a zbliżający się Nowy Rok jest czasem postanowień. Jedne i drugie nie muszą dotyczyć jednak tylko naszego życia osobistego... (info)

Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna [31.12.2013] Niestety nie wszyscy jesteśmy w stanie wziąć urlop w przerwie międzyświątecznej. Ktoś w końcu musi też pracować. Plus jest taki, że jest to okres zdecydowanie spokojniejszy niż czas przed Świętami... (info)

Specjaliści IT poszukiwani - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – październik 2013 r. [12.12.2013] Ponad połowa ofert pracy opublikowanych w październiku na portalu monsterpolska.pl dotyczyła stanowisk z branży IT... (info)

e-oferty, e-stoiska czyli efektywne możliwości rozwoju zawodowego [29.11.2013] Zakończyła się jesienna edycja Wirtualnych Targów Pracy Monsterpolska.pl. W 5 dni targi odwiedziło prawie 80 tysięcy kandydatów poszukujących pracy oraz nowych wyzwań zawodowych... (info)

Szkoleniowa mapa Polski – Polacy i samokształcenie nie zawsze w parze [22.11.2013] Ponad 1/3 Polaków podnosi swoje kompetencje zawodowe - pokazują ostatnie badania PARP Bilans Kapitału Ludzkiego. Niepokojący jest nadal fakt, że 64% z nas nie dokształca się... (info)

Nie czekaj aż praca znajdzie Ciebie – odwiedź Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl [18.11.2013] Oferty od topowych firm, testy kompetencyjne, czaty, webinary, konsultacje dotyczące pracy w Unii Europejskiej, szkoleń i możliwość dokształcania.. (info)

Za pracą nie trzeba chodzić – pod takim hasłem startują Wirtualne Targi Pracy Monsterpolska.pl [15.11.2013] Nowa praca bez wychodzenia z domu? Oferty od najlepszych pracodawców w jednym miejscu? Wygoda i komfort poszukiwania? To możliwe. Wystarczy zarejestrować się na platformie www.dnipracy.pl i wziąć udział w Wirtualnych Targach Pracy Monsterpolska.pl... (info)

Monster rozwija działalność w Europie Wschodniej i krajach bałtyckich [08.11.2013] Rozszerzenie działalności poprzez joint-venture z Alma Media stwarza możliwość świadczenia najwyższej jakości usług zatrudnienia w regionie.. (info)

Praca w Europie – jak się przygotować do wyjazdu? [18.04.2013] Ze względu na bezrobocie i trudną sytuację ekonomiczną, coraz więcej Polaków decyduje się na wyjazd do pracy za granicę. Niezależnie od tego, czy to praca na stałe, czy też sezonowa, warto się do takiego wyjazdu przygotować, aby uniknąć kłopotów... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 | > | >>

Monster Worldwide Polska Sp. z o.o.

Monster Worldwide Polska Sp. z o.o.
ul. Postępu 15B
02-676 Warszawa
tel. 22 323 89 06
fax. 22 323 89 99
http://www.monsterpolska.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...