informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


DAT Computer Conceptswyświetlone: 1 - 7 z 7

Primavera Inspire: nowe rozwiązanie do integracji systemów zarządzania projektami i SAP® [21.05.2007] Dziesiątego maja w Philadelphii, USA, Primavera Systems Inc. ogłosiła dostępność rozwiązania Primavera Inspire, które umożliwia łatwą wymianę informacji pomiędzy Primaverą i SAP. Primavera weszła w posiadanie leżącej u jego podstaw technologii, zbudowanej na obecnej platformie SAP NetWeaver i korzystającej z SAP-owskiej Exchange Infrastructure dla przekazywania danych, firmy Larsen & Toubro Infotech (LTI), jednego z wiodących światowych integratorów SAP... (info)

ComputerLand S.A. otrzymał nagrodę Primavera Excellence za rok 2006 [17.01.2007] Z przyjemnością informujemy, iż 12 grudnia 2006 r.w Londynie ComputerLand S.A.,największy użytkownik Primavera w Polsce, otrzymał nagrodę Primavera Excellence w kategorii High Technology/Telecom za rok 2006... (info)

ComputerLand S.A. otrzymał nagrodę Primavera Excellence za rok 2006. [12.01.2007] ComputerLand S.A. największy użytkownik Primavera w Polsce, otrzymał w Londynie nagrodę Primavera Excellence w kategorii High Technology/Telecom za rok 2006... (info)

Ghelamco Poland dołączyło do grona użytkowników Primavera. [09.11.2006] DAT Computer Concepts Sp. z o.o. - wyłączny przedstawiciel w Polsce Primavera Inc. – producenta oprogramowania do zarządzania projektami Primavera, sfinalizowała z Ghelamco Poland umowę wdrożenia oprogramowania do zarządzania inwestycjami budowlanymi Primavera Contract Management... (info)

ComputerLand jednym z dziesięciu największych europejskich użytkowników Primavera. [22.10.2006] ComputerLand powiększył liczbę użytkowników systemu Primavera i podpisał nową umowę z Primaverą na rozszerzenie liczby posiadanych licencji... (info)

Primavera dla przemysłu [26.01.2006] Jest już nowa wersja oprogramowania, która zastąpiła narzędzie Primavera Maintenance and Turnaround. Nowa wersja nosi nazwę Primavera Power, Energy and Process i jest przeznaczona dla przedsiębiorstw z branży paliwowej, energetycznej, chemicznej a także instytucji użyteczności publicznej... (info)

Projekty budowlane pod kontrolą [06.01.2006] DAT Computer Concepts wzbogaca ofertę o nową wersję oprogramowania Primavera Expedition Professional, wspomagającego zarządzanie i kontrolę projektów budowlanych... (info)DAT Computer Concepts
Tytoniowa 20
04-228 Warszawa
tel: (022) 815 22 38
fax: (022) 815 22 05
http://www.datcc.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...