informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Chapel Parket Polska Sp. z.o.o.wyświetlone: 1 - 10 z 55

<< | < | 1 2 3 4 5 6 | > | >>


DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket

DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket [30.12.2013] Już po raz dziesiąty dębowe podłogi Chapel Parket zostaną zaprezentowane na targach DOMOTEX. Kolejna odsłona jednego z najważniejszych wydarzeń branżowych będzie miała miejsce między 11 a 14 stycznia 2014 roku... (info)


O podłogach Chapel Parket w mediach społecznościowych

O podłogach Chapel Parket w mediach społecznościowych [17.12.2013] Miłośnicy stylizowanych dębowych podłóg mają od niedawna do dyspozycji nowe źródła informacji i inspirujących fotografii. Firma Chapel Parket Polska uruchomiła konta w trzech popularnych portalach społecznościowych... (info)


Drewno na ogrzewaniu podłogowym - deski, klepki i kasetony

Drewno na ogrzewaniu podłogowym - deski, klepki i kasetony [29.11.2013] Sezon grzewczy w pełni. Planujesz na wiosnę remont i montaż ogrzewania podłogowego, ale nie chcesz rezygnować z posiadania drewnianych posadzek? Przekonaj się jak bogata jest oferta dębowych podłóg, które można montować na instalacji grzewczej... (info)


Kontrolowana zmiana koloru patynowanych podłóg

Kontrolowana zmiana koloru patynowanych podłóg [20.11.2013] Czy proces zmiany barwy zamontowanej już drewnianej podłogi może być kontrolowany? Czy inwestor może mieć przy tym pełne przekonanie jaki będzie finalny kolor posadzki? Tak! Dzieje się tak w przypadku patynowanych podłóg firmy Chapel Parket Polska... (info)


Postarzane podłogi mogą być piękne i funkcjonalne zarazem

Postarzane podłogi mogą być piękne i funkcjonalne zarazem [25.10.2013] Miłośnicy starych domów z duszą nie muszą latami czekać, aby drewniana podłoga była równie klimatyczna. Stylizowane posadzki dębowe przywodzące na myśl wiekowe domostwa powstają w kilka tygodni... (info)


Podłogi mocne jak dąb

Podłogi mocne jak dąb [11.10.2013] Dąb to majestatyczne drzewo, symbol siły, witalności i potęgi. Pochodzące z niego drewno cechuje się trwałością i wysoką odpornością na uszkodzenia i zarysowania. Także z uwagi na te właściwości dębowe podłogi cieszą się popularnością... (info)


Dębowa podłoga tworzona na miarę

Dębowa podłoga tworzona na miarę [04.09.2013] Określ swoje potrzeby, podaj wymiary, zdecyduj o kolorze i sposobie wykończenia - wbrew pozorom, nie musi to być instrukcja dla osób, które chcą sprawić sobie nowe ubranie. W ten sposób można bowiem zobrazować działanie firmy Chapel Parket Polska... (info)


Klepki wracają do łask

Klepki wracają do łask [26.08.2013] Klepki podłogowe były w czasach PRL montowane m.in. w domach prominentów. Ich posiadanie było niewątpliwym symbolem statusu społecznego... (info)


Middle Age Floors - podłoga inspirowana żywiołami

Middle Age Floors - podłoga inspirowana żywiołami [26.06.2013] Słońce, wiatr i opady atmosferyczne wpływają na drewno zostawiając na nim trwałe ślady. Z upływem czasu deski poddane działaniu natury nabierają nowego koloru. Firma Chapel Parket Polska wie jak osiągnąć podobny efekt... (info)


Wybieramy drewnianą podłogę

Wybieramy drewnianą podłogę [08.05.2013] Zakup drewnianej podłogi wysokiej jakości to inwestycja na lata. Przed podjęciem decyzji warto się dobrze zastanowić, podłoga jest przecież (dosłownie) podstawą każdego wnętrza... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 | > | >>

Chapel Parket Polska Sp. z.o.o.

Chapel Parket Polska Sp. z.o.o.
ul. Rogera 4
47-400 Racibórz
tel.: 533 377 477
tel.: 077 485-49-57
fax: 077 427-00-12
http://www.chapelparket.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...