informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Fashion House Outlet CentreThe Outlet Company jest liderem na rynku deweloperów specjalizujących się w dziedzinie centrów outletowych w Polsce. Firma otworzyła swój pierwszy Fashion House Outlet Centre 11 lutego 2004 r. w Sosnowcu, kolejny w Gdańsku (26 października 2005) i w Warszawie (16 listopada 2005). Architektura każdego z obiektów ma inny, wyjątkowy temat przewodni: outlet w Sosnowcu przypomina wiktoriańską uliczkę z elementami architektury kolejowej, a w Gdańsku tradycyjną wioskę rybacką z własną latarnią morską. Projekt warszawski nawiązuje tematycznie do Starego Miasta.

The Outlet Centre - to sklepy fabryczne, w których sprzedawane są wyłącznie markowe produkty wysokiej jakości.

W Fashion House Outlet Centre towary markowe takie jak odzież, obuwie, czy akcesoria sportowe sprzedawane są przez cały rok po obniżonych cenach - niższych od 30% do 70% w stosunku do cen w zwykłych sklepach. Produkty oferowane w Fashion House Outlet Centre są końcówkami serii lub kolekcji, kolekcjami z poprzednich lat oraz prototypami.

wyświetlone: 1 - 10 z 69

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 | > | >>


Fashion House w Sosnowcu - najlepszy outlet z samochodem 70 proc. taniej

Fashion House w Sosnowcu - najlepszy outlet z samochodem 70 proc. taniej [27.04.2010] Sosnowieckie Fashion House Outlet Centre zdobyło tytuł najlepszego w naszej części Europy centrum handlowego typu outlet w konkursie CEE Real Estate Awards... (info)


Fashion House Outlet Centre Gdańsk wśród największych

Fashion House Outlet Centre Gdańsk wśród największych [18.11.2009] Dwukrotnie większa powierzchnia i liczba sklepów oraz wzrost zatrudnienia – jedyne na Pomorzu centrum typu outlet zakończyło rozbudowę. Całkowita wartość inwestycji gdańskiego outletu wyniosła prawie 30 mln euro... (info)


Fashion House z nowej strony

Fashion House z nowej strony [29.07.2009] 2,5 mln internautów, którzy dotychczas odwiedzili witrynę Fashion House Outlet Centre może od dziś znaleźć w sieci wybrane oferty markowych produktów w jeszcze niższych cenach. Nowa strona internetowa działa pod niezmienionym adresem www.fashionhouse.pl... (info)


Rekordowa noc w Fashion House

Rekordowa noc w Fashion House [10.06.2009] Prawie pięciokrotnie więcej klientów niż zwykle odwiedziło w miniony piątek podczas nocnych zakupów Fashion House Outlet Centre w Piasecznie. „Cenomania”, akcja w ramach której markowe produkty przecenione są nawet o 90 proc. potrwa do 2 sierpnia br... (info)


Zakupy przez Internet nie zagrożą centrom handlowym

Zakupy przez Internet nie zagrożą centrom handlowym [15.05.2009] 91 procent Polaków nie kupuje odzieży i obuwia przez Internet - wynika z badań* przeprowadzonych przez Pentor Research International dla Fashion House Outlet Centre. Wśród zwolenników „tradycyjnych” zakupów co czwarty Polak to tzw. „Smart Shopper”... (info)


Polacy wolą sportowe ubrania znanych firm

Polacy wolą sportowe ubrania znanych firm [29.04.2009] Wygodnie i w sportowym stylu, w markach największych światowych producentów, tak najbardziej lubią ubierać się Polacy – wynika z badań* przeprowadzonych przez Pentor Research International dla Fashion House Outlet Centre... (info)

Kobiety wolą modnie, mężczyźni wygodnie – czy to kolejne różnice płci? [06.03.2009] Najnowsze trendy i okazyjna cena to priorytety kobiet podczas robienia zakupów. Mężczyźni przywiązują wagę do wygody noszenia odzieży i obuwia oraz do ich marek - wynika z badań* przeprowadzonych przez Pentor dla Fashion House Outlet Centre... (info)


Mustang i Wójcik w Fashion House Sosnowiec

Mustang i Wójcik w Fashion House Sosnowiec [11.02.2009] W Fashion House Outlet Centre w Sosnowcu otwarty został sklep popularnej bielskiej firmy produkującej ubrania dla dzieci i nastolatków Wójcik oraz salon Mustanga, marki która jako pierwsza podbiła rynek europejski popularnymi jeansami... (info)


Markowe ciuchy od Owena, Deco i reprezentantów piłki ręcznej w Fashion House

Markowe ciuchy od Owena, Deco i reprezentantów piłki ręcznej w Fashion House [29.01.2009] W Fashion House Outlet Centre w Gdańsku zostały otwarte sklepy jednych z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych marek w świecie sportu: Umbro i Hummel... (info)


Polacy znaleźli sposób na kryzys

Polacy znaleźli sposób na kryzys [22.01.2009] Mimo kryzysu gospodarczego, który według przewidywań ekonomistów dotknie również branżę usługowo-handlową, centra outletowe Fashion House notują wzrost liczby klientów... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 | > | >>

Fashion House Outlet Centre

Fashion House Outlet Centre
Fashion House Outlet Centre
ul. Puławska 42 e
05-500 Piaseczno
tel: 022-737-3115
fax: 022-737-1902
http://www.fashionhouse.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...