informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Społeczne Liceum Ogólnokształcące i Społeczne Gimnazjum nr 8Zespół Szkół Społecznych, prowadzony przez Społeczne Towarzystwo Oświatowe w Białymstoku. Może pochwalic się znakomitymi wynikami w nauce, profesjonalną kadrą i licznymi przedsięwzięciami pozalekcyjnymi.

wyświetlone: 1 - 10 z 57

<< | < | 1 2 3 4 5 6 | > | >>


Wolontariusze ZSS STO w Białymstoku spełnią marzenie Sebastiana

Wolontariusze ZSS STO w Białymstoku spełnią marzenie Sebastiana [19.12.2013] Z koncertu i z kabaretu zebrali ponad 2200 zł. Za te pieniądze wolontariusze z Zespołu Szkół Społecznych STO przy Fabrycznej pomogą spełnić marzenie ciężko chorego Sebastiana... (info)


Białostoczanie laureatami Wirtualnego Festiwalu Historii Najnowszej

Białostoczanie laureatami Wirtualnego Festiwalu Historii Najnowszej [28.11.2013] Licealiści SLO STO przy Fabrycznej znaleźli się w gronie zwycięzców w ogólnopolskim Wirtualnym Festiwalu Historii Najnowszej. W internetowych potyczkach uczestniczyło 80 zespołów ze szkół w całej Polsce... (info)


Rusza Dyskusyjny Klub Filmowy w SLO STO przy Fabrycznej

Rusza Dyskusyjny Klub Filmowy w SLO STO przy Fabrycznej [15.11.2013] Woody Allen, Bergman, Fellini, ale też ambitne kino historyczne – w Społecznym Liceum STO przy Fabrycznej w Białymstoku rusza szkolny DKF i zajęcia z filmu historycznego... (info)


Dzień Nauczyciela bez kwiatów i czekoladek

Dzień Nauczyciela bez kwiatów i czekoladek [14.10.2013] Ale za to z kabaretem i warsztatami z parzenia najlepszej kawy – w taki nietypowy sposób uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Społecznych STO przy Fabrycznej świętują Dzień Edukacji... (info)
"Puszcza” na Fabrycznej. IX odsłona Galerii na Płocie [28.09.2013] Były futurystyczne pojazdy, postacie nie z tego świata wykonane w różnych technikach graficznych; teraz są realistyczne fotografie Puszczy i jej mieszkańców – ptaków i zwierząt. Galeria na Płocie już po raz 9. zmieniła oblicze... (info)


Szkolni wolontariusze uczą następców

Szkolni wolontariusze uczą następców [18.09.2013] Szykują „Szlachetne Paczki”, gromadzą „Góry Grosza”, wspomagają dzieci z Rwandy. A teraz werbują nowych wolontariuszy, by ich działania zataczały jeszcze szerszy krąg... (info)


Nowa podstawówka z szachami

Nowa podstawówka z szachami [27.08.2013] Od września w Białymstoku ruszy nowa szkoła - Społeczna Szkoła Podstawowa nr 11 STO. To najmłodsze „dziecko” Zespołu Szkół Społecznych STO przy Fabrycznej, w którym działa już gimnazjum i liceum... (info)


Jubileuszowa wymiana ZSS ST0 w Białymstoku z niemiecką szkołą

Jubileuszowa wymiana ZSS ST0 w Białymstoku z niemiecką szkołą [09.06.2013] Praktyczna nauka języka, poznawanie innych kultur, interesujące przyjaźnie - uczniowie z Zespołu Szkół Społecznych STO przy Fabrycznej od lat współpracują ze szkołą z Hachenburga w Nadrenii. W tym roku goszczą niemieckich uczniów po raz 10... (info)


Festiwalowe doświadczenia uczniów ZSS STO w Białymstoku

Festiwalowe doświadczenia uczniów ZSS STO w Białymstoku [21.05.2013] Wykłady, prezentacje, wystawy, koncerty i warsztaty z różnych dziedzin. Białostoccy uczniowie chętnie korzystali z bogatego asortymentu wydarzeń w ramach XI podlaskiego Festiwalu Nauki i Sztuki... (info)


Święto Brzozy – magiczne i pouczające

Święto Brzozy – magiczne i pouczające [23.04.2013] Witali wiosnę z łabędziami, pili brzozowy sok, a przy okazji świetnie się bawili i sporo nauczyli . Uczniowie Zespołu Szkół Społecznych STO przy Fabrycznej wzięli udział w Święcie Brzozy w Poczopku koło Szudziałowa... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 | > | >>

Społeczne Liceum Ogólnokształcące i Społeczne Gimnazjum nr 8

Społeczne Liceum Ogólnokształcące i Społeczne Gimnazjum nr 8
Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Białymstoku
ul. Fabryczna 10
15-483 Białystok
tel. (85) 675 49 00
tel. (85) 871 08 79

http://www.slosto.biaman.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...