informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


IPO.pl Portal FinansowyIPO.pl - jest dynamicznie rozwijającym się portalem finansowym przeznaczonym dla przedsiębiorstw poszukujących kapitału. Zapewnia bezpłatny dostęp do wyczerpujących informacji na temat źródeł finansowania, sformułowanych w przystępny i zrozumiały sposób. Zamieszczone na stronie narzędzia i zestawienia pomagają wybrać najbardziej korzystny sposób pozyskiwania kapitału.

IPO.pl to również codzienna dawka wiadomości, notowań, komentarzy i analiz rynków finansowych, kapitałowych oraz walutowych.

wyświetlone: 1 - 10 z 20

<< | < | 1 2 | > | >>

Raport Faktoring 2007 - AOW Faktoring najlepszy w rankingu firm faktoringowych. [22.10.2007] AOW Faktoring okazał się najskuteczniejszym faktorem w Polsce – to wynik najnowszego rankingu polskich firm faktoringowych wchodzącego w skład Raportu Faktoring 2007 – Jak skutecznie poprawić płynność finansową firmy, opracowanego przez portal IPO.pl... (info)

Firmy rosną dzięki Leasingowi [10.10.2007] Miesiąc z Leasingiem w IPO.pl – pod takim hasłem rusza kampania informacyjno - edukacyjna portalu IPO.pl. Jest to inicjatywa skierowana do właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw, mająca na celu przedstawienie leasingu..... (info)

Jak wydać niecały 1mln a pozyskać 56 mln? [20.09.2007] Odpowiedź na to pytanie znają z pewnością zwycięzcy rankingu na najlepiej przeprowadzony debiut giełdowy. Spółka GF Premium wg Rankingu Najlepszych Debiutów portalu IPO.pl okazała się najtańszym debiutem a tym samym najskuteczniejszym... (info)

Unicredit CA IB oraz IDM S.A. ponownie liderami. Gadu-Gadu najskuteczniejsze [14.09.2007] Unicredit CA IB Securities oraz DM IDM S.A. po raz kolejny okazały się najskuteczniejszymi domami maklerskimi przy IPO – to wynik najnowszego rankingu domów maklerskich wchodzącego w skład Raportu IPO za I Półrocze 2007... (info)

Faktoring podbija rynek MSP [22.08.2007] Rynek usług faktoringowych w Polsce wciąż rośnie. Szacuje się, że po wzrostach branży rzędu 20% w poprzednich latach w tym roku ta wartość osiągnie 40%. Wg Polskiego Związku Faktorów w I połowie 2007r. łączna wartość skupionych przez faktorów..... (info)


Rusza Miesiąc Faktoringu z IPO.pl

Rusza Miesiąc Faktoringu z IPO.pl [13.08.2007] „Miesiąc Faktoringu z IPO.pl” – pod takim hasłem rusza kampania informacyjna portalu IPO.pl. Jest to inicjatywa skierowana do właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw, mająca na celu wypromowanie tego stosunkowo nowego sposobu finansowania..... (info)


Nowy PR manager w portalu IPO.pl

Nowy PR manager w portalu IPO.pl [01.08.2007] Dawid Trzeciak dołączył do zespołu IPO.pl i objął nowo utworzone stanowisko PR Managera. Portal IPO.pl podejmuje tematykę finansowania i zarządzania przedsiębiorstwem oraz możliwości pozyskiwania kapitału dla firm... (info)

Jak przeprowadzić udany debiut giełdowy? [11.05.2007] Odpowiedz na to pytanie znają z pewnością zwycięzcy rankingu na najlepiej przeprowadzony debiut giełdowy. HTL-Strefa okazała się być spółką, której emisja akcji zakończyła się największym sukcesem. CA IB Securities oraz DM IDMSA zwycięzcami rankingu domów maklerskich, które wchodzą w skład większego opracowania jakim jest Raport IPO 2007... (info)

IPO.pl debiutuje jako Doradca dla Biznesu [16.03.2007] Po ponad roku działalności nadeszła poważna zmiana Portalu IPO.pl. Dotychczas serwis poświęcony finansowaniu przedsiębiorstw, rozszerzył swą zawartość merytoryczna o nowe działy, których tematyka nawiązuje bezpośrednio do wszystkich obszarów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej... (info)

Sukces debiutu giełdowego HTL-Strefa [05.12.2006] Sukcesem zakończyła się oferta publiczna firmy HTL-Strefa, która zadebiutowała na warszawskiej giełdzie w środę (15 listopada)... (info)


<< | < | 1 2 | > | >>

IPO.pl Portal Finansowy

IPO.pl Portal Finansowy
ul.Powstańców Śląskich 5
Wrocław
tel. 0606 20 34 38
http://www.ipo.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...