informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Stowarzyszenie Dystrybutorów Części Motoryzacyjnych SDCMStowarzyszenie Dystrybutorów SDCM jest organizacją niezależnych firm zajmujących się dystrybucją samochodowych części zamiennych.

Głównym zadaniem stowarzyszenia jest stworzenie silnej reprezentacji w kontaktach z rządem, parlamentem, organizacjami oraz firmami krajowymi i międzynarodowymi. Celem tego współdziałania jest z kolei poszerzenie i ochrona rynku samochodowych części zamiennych.

Stowarzyszenie SDCM stworzone zostało w oparciu o ponad 30 największych firm motoryzacyjnych jak również 40 hurtowni regionalnych. Skupiamy zarówno firmy działające w segmencie osobowym jak również w segmencie ciężarowym. Od lutego 2007 r. stowarzyszenie jest członkiem międzynarodowej federacji FIGIEFA - International Federation of Independent Automotive Aftermarket Distributors, zrzeszającej niezależnych dystrybutorów samochodowych części zamiennych.

wyświetlone: 1 - 10 z 45

<< | < | 1 2 3 4 5 | > | >>


Dostęp do informacji technicznych - rozporządzenia Euro 5 i 6

Dostęp do informacji technicznych - rozporządzenia Euro 5 i 6 [12.03.2008] Dr Reinhard Schulte-Braucks,udzielił specjalnego wywiadu dotyczącego wpływu tych Rozporządzeń Euro 5 i 6 na niezależny rynek napraw i części zamiennych... (info)


Wyniki konkursu „Producent Części 2007”

Wyniki konkursu „Producent Części 2007” [25.01.2008] Zakończony został konkurs „Producent Części 2007”. Warsztaty wskazywały najlepszych producentów części (polskich i zagranicznych) do samochodów osobowych i ciężarowych. W poszczególnych kategoriach zwyciężyli następujący producenci:.. (info)


Współpraca niezależnego rynku motoryzacyjnego przynosi efekty

Współpraca niezależnego rynku motoryzacyjnego przynosi efekty [25.01.2008] Po wielu latach trudnych dyskusji o potrzebie współdziałania niezależnego rynku motoryzacyjnego, nastąpił masowy ruch integracji tego środowiska. Doskonałą możliwość do współpracy stworzyła II Konferencja Producentów i Dystrybutorów Części Samochodowych... (info)

Najważniejsza Konferencja Niezależnego Rynku Motoryzacyjnego [17.12.2007] Stowarzyszenie Dystrybutorów Części Motoryzacyjnych zaprasza na II Konferencję Producentów i Dystrybutorów Części Samochodowych, która odbędzie się 17 stycznia 2008 roku w Warszawie... (info)

Klauzula Napraw przyjęta przez Parlament Europejski [12.12.2007] Parlament Europejski podczas sesji plenarnej w dniu 12 grudnia 2007 r. w Strasburgu, poparł w głosowaniu wniosek Komisji Europejskiej – Klauzulę Napraw, która liberalizuje rynek wtórny części zamiennych... (info)

Głosowanie w sprawie Klauzuli Napraw w Komisji Prawnej PE [21.11.2007] Podczas głosowania w Komisji Prawnej (JURI) w dniu 20.11.2007 r. w Brukseli, uczyniono ważny krok w kierunku rozwiązania od dawna nierozstrzygniętej kwestii widocznych części zamiennych... (info)


Uczciwy rynek motoryzacyjny czy „szara strefa”?

Uczciwy rynek motoryzacyjny czy „szara strefa”? [21.11.2007] Polski Sojusz Motoryzacyjny zainicjował 20 listopada w Warszawie dyskusję na temat problemu „szarej strefy” części motoryzacyjnych. Organizatorzy, eksperci i dziennikarze poszukiwali rozwiązań i pomysłów na ucywilizowanie rynku części samochodowych... (info)

Akademia Bezpiecznego Samochodu skutecznie edukuje kierowców [20.11.2007] Kampania Akademia Bezpiecznego Samochodu działa w Polsce już od 2006 roku, a jej efektywność ciągle rośnie. Według badań podsumowujących rok 2007, przekaz kampanii dotarł średnio do co czwartej osoby posiadającej samochód w przedziale wiekowym 3-10 lat... (info)

Skandaliczna przygoda w podróży [15.11.2007] W drodze na urlop do Austrii, rodzina Kowalskich zostaje unieruchomiona z powodu awarii samochodu w Alpach. Samochód po prostu odmawia ponownego uruchomienia. Pomoc drogowa, nie jest w stanie naprawić usterki na miejscu... (info)

Ucywilizujmy rynek samochodowych części zamiennych! [13.11.2007] Organizacje działające w branży motoryzacyjnej coraz głośniej sprzeciwiają się temu, co dzieje się w „szarej strefie” sprzedaży części motoryzacyjnych.Szacuje się, że łączna wartość obrotów wszystkich giełd w Polsce może sięgać nawet 2 miliardów złotych... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 | > | >>

Stowarzyszenie Dystrybutorów Części Motoryzacyjnych SDCM

Stowarzyszenie Dystrybutorów Części Motoryzacyjnych SDCM
ul. Warszawska 55 lok. 85
05-075 Warszawa Wesoła
tel./fax: (022) 489 72 20
http://www.sdcm.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...