informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Promotech Sp. z o.o.PROMOTECH jest producentem szerokiej gamy profesjonalnych zaawansowanych technologicznie elektronarzędzi i sprzętu dla przemysłu. Od ponad 20 lat firma pozostaje innowacyjnym wytwórcą ukierunkowanym na wdrażanie najnowocześniejszych rozwiązań technicznych. Zapewniamy doskonałą obsługę oraz profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

wyświetlone: 1 - 10 z 33

<< | < | 1 2 3 4 | > | >>


Podwyżki i wzrost sprzedaży - zapowiada się dobry rok Promotechu

Podwyżki i wzrost sprzedaży - zapowiada się dobry rok Promotechu [27.12.2013] Dalsze inwestycje, wzrost sprzedaży i podwyżki dla pracowników – takie są plany Promotechu na przyszły rok... (info)


Promotech w Bangkoku. Ekspansja na rynkach azjatyckich

Promotech w Bangkoku. Ekspansja na rynkach azjatyckich [27.11.2013] Promotech kontynuuje strategię pozyskiwania nowych rynków zbytu. Białostocka spółka była jedyną polską firmą obecną na największych azjatyckich targach branży metalowej – Metalex 2013 w Bangkoku... (info)


Automaty spawalnicze Promotechu podbijają rosyjski rynek

Automaty spawalnicze Promotechu podbijają rosyjski rynek [22.10.2013] Promotech umacnia swoja pozycje na rynku rosyjskim. Firma zaprezentowała swoje innowacyjne produkty na Międzynarodowych Targach Spawalniczych Weldex-Rossvarka 2013 w Moskwie... (info)


Urządzenia Promotechu pojadą w świat. Efekty targów w Essen

Urządzenia Promotechu pojadą w świat. Efekty targów w Essen [26.09.2013] Ponad 200 nawiązanych kontaktów biznesowych, które pozwolą na rozbudowę globalnej sieci dystrybucji i dotarcie do odległych rynków zbytu - takie są efekty udziału Promotechu w targach Spawalnictwa Cięcia i Obróbki Powierzchni w Essen 2013... (info)


Promotech. Najnowsze technologie cięcia i spawania w Essen

Promotech. Najnowsze technologie cięcia i spawania w Essen [23.08.2013] Nowe, unikalne w skali światowej urządzenia zaprezentuje na wrześniowych Targach Spawalnictwa Cięcia i Obróbki Powierzchni w Essen (Niemcy) białostocki Promotech. Przygotowania trwały kilka lat... (info)


Promotech. Miliony w produkcję automatów spawalniczych

Promotech. Miliony w produkcję automatów spawalniczych [15.07.2013] Białostocki Promotech zakończył wartą 6,6 mln inwestycję, umożliwiającą produkcję innowacyjnych automatów do spawania. Nowe urządzenia spółka zaprezentuj już we wrześniu na największych na świecie targach spawalnictwa w Essen... (info)


Najnowsza inwestycja Promotechu - obrabiarka gigant

Najnowsza inwestycja Promotechu - obrabiarka gigant [12.06.2013] Jest w pełni zautomatyzowana, bardzo precyzyjna i wydajna. W nowej hali produkcyjnej Promotechu zamontowana została supernowoczesna, sterowana numerycznie obrabiarka japońskiej firmy Mazak... (info)


Promotech podbija rosyjski rynek

Promotech podbija rosyjski rynek [22.03.2013] Rosjanie zainteresowani są urządzeniami do mechanizacji i automatyzacji spawania, produkowanymi przez Promotech. To jeden z efektów targów Blech Russia 2013, w których uczestniczył białostocki eksporter narzędzi... (info)


Producenci wież wiatrowych kupują maszynę Promotechu

Producenci wież wiatrowych kupują maszynę Promotechu [18.02.2013] Promotech finalizuje sprzedaż swojej innowacyjnej wycinarki dla światowego lidera w produkcji wież wiatrowych z Danii. To jeden z efektów targów Energetyki Wiatrowej EWEA 2013 w Wiedniu, w których uczestniczył białostocki eksporter narzędzi... (info)


Promotech. Ekspansja na rynkach Półwyspu Arabskiego

Promotech. Ekspansja na rynkach Półwyspu Arabskiego [23.01.2013] Promotech kontynuuje strategię pozyskiwania nowych rynków zbytu. Tydzień temu spółka prezentowała swoje urządzenia na targach w Emiratach Arabskich, a na początku lutego weźmie udział w targach energetyki wiatrowej EWEA 2013 w Wiedniu... (info)


<< | < | 1 2 3 4 | > | >>

Promotech Sp. z o.o.

Promotech Sp. z o.o.
ul. Elewatorska 23/1
15-620 Białystok
tel. 085 678 34 00
http://www.promotech.eu
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...