informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Automatyka Pomiary Sterowanie S.A.Automatyka Pomiary Sterowanie S.A. oferuje kompleksowe usługi z automatyki przemysłowej. Zaliczana jest do grupy najbardziej prężnych przedsiębiorstw średniego sektora w rejonie Polski północno-wschodniej. Firma istnieje od roku 1994, powstała w wyniku restrukturyzacji Elektrociepłowni Białystok S. A. Dzięki wysokim kwalifikacjom pracowników oraz wdrożeniu nowoczesnego systemu zarządzania A.P.S. S.A. szybko znalazła się w krajowej czołówce firm specjalizujących się w tej dziedzinie.

wyświetlone: 1 - 10 z 56

<< | < | 1 2 3 4 5 6 | > | >>


APS SA. Kontrakt z Wodociągami Białostockimi

APS SA. Kontrakt z Wodociągami Białostockimi [27.12.2013] Białostocka spółka APS SA jest liderem konsorcjum, które podpisało kontrakt na budowę separatora piasku na terenie białostockiej Oczyszczalni Ścieków. Inwestorem są Wodociągi Białostockie... (info)


APS S.A. prognozuje 22 mln zł przychodu na koniec roku

APS S.A. prognozuje 22 mln zł przychodu na koniec roku [11.12.2013] Ponad 8 mln zł przychodów w IV kwartale i 22 mln zł na koniec roku 2013 -podczas internetowej konferencji prasowej spółka Automatyka Pomiary Sterowanie SA przedstawiła prognozę wyników finansowych i swoją obecną sytuację gospodarczą... (info)


APS SA. Dobre wyniki i innowacyjne projekty

APS SA. Dobre wyniki i innowacyjne projekty [20.11.2013] Ponad trzykrotnie wyższy zysk i wzrost przychodów - notowana na NewConnect spółka Automatyka Pomiary Sterowanie wyraźnie poprawiła wyniki finansowe w trzecim kwartale 2013 r... (info)


APS S.A. zawarła kontrakt z AGP Metro Polska

APS S.A. zawarła kontrakt z AGP Metro Polska [18.10.2013] Notowana na NewConnect, spółka Automatyka Pomiary Sterowanie SA będzie dostawcą elementów do budowy warszawskiego metra. To kolejna ważna umowa spółki, podpisana tym razem z AGP Metro Polska... (info)


Automatyka Pomiary Sterowanie S.A. ma 20 lat

Automatyka Pomiary Sterowanie S.A. ma 20 lat [18.09.2013] Notowana na NewConnect, spółka Automatyka Pomiary Sterowanie S.A. obchodzi okrągły jubileusz. Ponad 400 osób– pracowników, klientów i partnerów firmy - świętowało jej 20. urodziny w gmachu Opery i Filharmonii Podlaskiej... (info)


Innowacje APS S.A. na targach Suwalskiej Strefy Ekonomicznej.

Innowacje APS S.A. na targach Suwalskiej Strefy Ekonomicznej. [13.09.2013] Notowana na NewConnect spółka Automatyka Pomiary Sterowanie SA prezentuje swoją ofertę podczas pierwszej edycji suwalskich Targów Business to Business pt. "Innowacyjność i nowe technologie jako budowanie przewagi konkurencyjnej w regionie"... (info)


Pierwsze na Podlasiu energetyczne konsorcjum

Pierwsze na Podlasiu energetyczne konsorcjum [14.08.2013] Sześć białostockich firm wywodzących się z Elektrociepłowni Białystok SA znów połączyło siły. Nowopowstałe konsorcjum energetyczne realizuje odpowiedzialne i skomplikowane technicznie inwestycje, również związane z energią odnawialną... (info)


APS S.A. – praktyki źródłem inżynierskiej kadry

APS S.A. – praktyki źródłem inżynierskiej kadry [23.07.2013] Studenckie praktyki wakacyjne to jeden ze sposobów rekrutacji w notowanej na NewConnect białostockiej spółce Automatyka pomiary Sterowanie SA. Ze względu na dużą innowacyjność branży, firmie szczególnie zależy na fachowej kadrze inżynierskiej... (info)


Kocioł Ciepłowni Kawęczyn w rękach inżynierów APS SA

Kocioł Ciepłowni Kawęczyn w rękach inżynierów APS SA [09.06.2013] Notowana na NewConnect białostocka spółka Automatyka-Pomiary-Sterowanie S. A. zmodernizuje kocioł Ciepłowni Kawęczyn w Warszawie. To trzecia już istotna umowa podpisana przez spółkę z PGNiG Termika... (info)


Staż za pracę dyplomową

Staż za pracę dyplomową [22.05.2013] Trzymiesięczny płatny staż jest nagrodą główną w konkursie na najlepszą pracę magisterską, ogłoszonym przez APS SA „Wygraj staż”. Formularze zgłoszeniowe można już składać... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 | > | >>

Automatyka Pomiary Sterowanie S.A.

Automatyka Pomiary Sterowanie S.A.
ul. A.Mickiewicza 95F
15-257 Białystok
tel: 085 748 34 00
fax: 085 748 34 19
http://www.aps.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...