informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Instytut Logistyki i Magazynowaniawyświetlone: 1 - 10 z 26

<< | < | 1 2 3 | > | >>

Ekosystem GS1 - klucz do strategii w Internecie i aplikacjach mobilnych. [28.06.2012] Internet, smartfony i sieci społecznościowe sprzyjają budowie innowacyjnych form współpracy firm i ich klientów... (info)

GS1 DataBar w Biedronce chroni klientów przed zakupem przeterminowanej żywności [26.06.2012] Jeronimo Martins Dystrybucja (JMD), właściciel sieci Biedronka, jako wiodący detalista na polskim rynku, wdraża innowacyjne rozwiązania oferowane przez Instytut Logistyki i Magazynowania (ILiM)... (info)

PRODUKTY W SIECI Kod kreskowy GS1 w Internecie [12.04.2012] W sektorze e-handlu oraz aplikacjach mobilnych niepoprawna identyfikacja produktu, błędny opis lub brak zdjęć to problem wielu sklepów internetowych, dostawców usług w sieci oraz twórców aplikacji na telefony komórkowe... (info)

Znamy laureatów Konkursu Bezpieczny eSKlep 2012 [26.03.2012] 12 marca 2012 na konferencji organizowanej w Ministerstwie Gospodarki, które było partnerem akcji, ogłoszono laureatów II edycji Konkursu Bezpieczny eSklep... (info)

Problem bezpieczeństwa żywności ponownie aktualny [19.03.2012] W ostatnich dniach pojawiają się w polskich mediach informacje o kolejnych aferach spożywczych. Najpierw o wprowadzeniu do obrotu soli przemysłowej stosowanej do produkcji wyrobów spożywczych (m.in. mięsa, wędlin, pieczywa)... (info)

Ostatni dzień zgłoszeń do II edycji konkursu „Bezpieczny eSklep” [31.01.2012] Rozwój handlu elektronicznego w Polsce wciąż utrzymuje się na wysokim poziomie. Nic dziwnego – klienci widząc w tej formie zakupów znaczne oszczędności coraz częściej robią zakupy przez Internet... (info)

Mija ostatni tydzień przyjmowania zgłoszeń do konkursu „Bezpieczny eSklep” [25.01.2012] Jednym z powodów niskiego udziału e-handlu w sprzedaży ogółem jest ograniczone zaufanie internautów... (info)

Rusza druga edycja Konkursu dla sklepów internetowych Bezpieczny eSklep 2012 [12.12.2011] 6 grudnia 2011 ruszyła II edycja konkursu „Bezpieczny eSklep”, mającego na celu wyróżnienie najbardziej wiarygodnych i rzetelnych sklepów internetowych w Polsce... (info)

Rozpoczął się projekt "Polskie Prezydencje w Europie" [30.08.2011] „Polskie Prezydencje w Europie” to projekt mający na celu przedstawienie i promowanie sylwetek osób reprezentujących Polskę i zajmujących znaczące stanowiska w strukturach międzynarodowych... (info)

Coraz więcej konsumentów dochodzi swoich praw [09.08.2011] Coraz więcej konsumentów zna swoje prawa i próbuje je egzekwowad. Świadczy o tym rosnąca liczba skarg składanych do rzeczników konsumenta. Niestety oznacza to również, że wiele sklepów internetowych nie respektuje praw konsumenta... (info)


<< | < | 1 2 3 | > | >>

Instytut Logistyki i Magazynowania
61-755 Poznań
ul. Estkowskiego 6
tel. 0618504926
fax: 0618526376
http://www.ilim.poznan.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...