informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Top Consulting Sp. z o.o.wyświetlone: 1 - 10 z 68

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 | > | >>

Implementacja dyrektywy MiFID i jej konsekwencje dla instytucji finansowych [12.05.2008] Dyrektywa MiFID, zastępując przyjętą w 1993 r. dyrektywę ISD, ustanawia spójne ramy prawne dla świadczenia usług inwestycyjnych i funkcjonowania rynków finansowych w Unii Europejskiej... (info)

Techniki medialne [12.05.2008] Wystąpienia publiczne to treść i forma. Największą umiejętnością jest doprowadzenie do „przejrzystości formy” i klarowności treści. W szkoleniu przyjrzymy się zasadom retoryki oraz treningowi i poznaniu zasad współpracy z kamerą, dziennikarzami... (info)

Zaawansowana ocena ryzyka kredytowego przedsiębiorstw [12.05.2008] Pomiar i zarządzanie ryzykiem kredytowym zarówno w przypadku kredytów, obligacji, instrumentów pochodnych, a także inwestycji kapitałowych ma kluczowe znaczenie w procesie zarządzania ryzykiem w banku... (info)

Nowelizacja Prawa Pracy [12.05.2008] Niedługo wejdzie w życie znowelizowany kodeks pracy. Na wiele zawartych w nim zmian rynek od dawna już czeka. Spodziewamy się, że kodeks pracy znacznie zliberalizuje formy zatrudnienia pracowników, tworząc alternatywę dla podatku liniowego... (info)

Podatkowe aspekty transakcji na rynku nieruchomości [12.05.2008] Dynamiczny rozwój branży deweloperskiej w ostatnich latach znajduje odbicie również w obecnej praktyce stosowania przepisów prawa podatkowego, zarówno przez deweloperów jak i przez organy podatkowe... (info)

Odpowiedzialność członków zarządu i rad nadzorczych [12.05.2008] Analizę najistotniejszych przepisów prawa z perspektywy członków przedstawią Państwu prawnicy z renomowanej, międzynarodowej firmy prawniczej White & Case... (info)

3 CFO Summit [12.05.2008] W imieniu firmy Top Consulting mam przyjemność zaprosić Państwa do udziału w III edycji konferencji CFO SUMMIT, która odbędzie się w terminie 19-20 czerwca 2008 r. w Warszawie... (info)

Pochodne kredytowe - instrumenty, wycena, zastosowania [22.04.2008] Pochodne kredytowe są najnowszą i jednocześnie najszybciej rozwijającą się klasą derywatów. Mimo, że ich historia liczy niewiele ponad 10 lat, pod względem wolumenu obrotów wyprzedziły już niektóre z rynków znacznie starszych i o bardziej ugruntowanej pozycji... (info)

Implementacja dyrektywy MiFID i jej konsekwencje dla instytucji finansowych [22.04.2008] Dyrektywa MiFID, zastępując przyjętą w 1993 r. dyrektywę ISD, ustanawia spójne ramy prawne dla świadczenia usług inwestycyjnych i funkcjonowania rynków finansowych w Unii Europejskiej... (info)

IV CEE Aviation Congress [22.04.2008] Czwarta edycja kongresu zgromadzi przedstawicieli tradycyjnych i tanich linii lotniczych, lotnisk, producentów samolotów oraz ekspertów branży lotniczej... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 | > | >>

Top Consulting Sp. z o.o.

Top Consulting Sp. z o.o.
ul. Dworkowa 3
00-784 Warszawa
tel. 022 440 76 00
fax: 022 440 76 92
http://www.topconsult.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...