informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Edward Woźniakwyświetlone: 1 - 6 z 6

Konferencja w kościanie - bezpieczne, zielone pobocza bez drzew [07.06.2006] Ofiary śmiertelne wskutek najechania na przydrożne drzewo – procent ogółu zabitych w wypadkach drogowych... (info)

Jak urządzać zieleń przydrożną? [29.04.2006] Właśnie mija dwunasta rocznica największej katastrofy autobusowej w historii Polski, 2 maja 1994 autobus PKS jadący na trasie Kartuzy – Gdańsk, z powodu pęknięcia opony prawego przedniego koła zjechał nagle na pobocze... (info)

Przydrożne drzewa zagrożeniem życia? - część II [06.04.2006] Stowarzyszenie na Rzecz Zapobiegania Wypadkom Drogowym "Stop Śmierci" wraz z Sekcją Ruchu Drogowego KPP w Kościanie organizują konferencję „Przydrożne drzewa zagrożeniem życia? -część II”... (info)

Apel do Ministra Sprawiedliwości - Stop śmierci na przydrożnych drzewach [14.12.2005] Publikujemy list otwarty Pana Edwarda Woźniaka skierowany do Ministra Sprawiedliwości w sprawie akcji "Stop śmierci na przydrożnych drzewach"... (info)

Przydrożne drzewa, zagrożeniem życia? [08.06.2005] W dniu 28.06.2005r, o godz. 10:00, w sali klubowej Kościańskiego Ośrodka Kultury w Kościanie przy ul. Mickiewicza 12, odbędzie się konferencja pt. "Przydrożne drzewa, zagrożeniem życia?". .. (info)

Apel o wycinkę drzew przydrożnych [18.04.2005] Apelujemy do wszystkich urzędów państwowych i władz samorządowych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo na drogach publicznych w Polsce o pilne podjęcie działań zmierzających do całkowitej wycinki drzew rosnących na poboczach... (info)Edward Woźniak
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...