informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Kaldewei Polska Spółka z o.o.Firma KALDEWEI to europejski lider produkcji wanien kąpielowych i brodzików prysznicowych ze stali emaliowanej. Przedsiębiorstwo istnieje od 1918 roku. W ofercie posiada ponad 250 modeli produktów wytwarzanych ze stali emaliowanej KALDEWEI o grubości 3,5 mm. Produkty firmy KALDEWEI mogą być stosowane zarówno w domach prywatnych, jak i w hotelach. Firma KALDEWEI udziela na wszystkie swoje produkty 30 letniej gwarancji.

wyświetlone: 1 - 10 z 58

<< | < | 1 2 3 4 5 6 | > | >>


Jak zadbać o świąteczny nastrój oraz dobry start w Nowy Rok?

Jak zadbać o świąteczny nastrój oraz dobry start w Nowy Rok? [15.11.2013] Łazienkowy system audio firmy KALDEWEI nadaje odprężającej kąpieli zupełnie nowy wymiar. Dni poprzedzające Święta Bożego Narodzenia zawsze są wypełnione intensywną pracą: kupowanie prezentów, pieczenie ciasta, planowanie Wieczerzy Wigilijnej... (info)


Luksus przede wszystkim - wanny Kaldewei w Hotelu Waldorf Astoria

Luksus przede wszystkim - wanny Kaldewei w Hotelu Waldorf Astoria [14.10.2013] Nowy, luksusowy 5-gwiazdkowy hotel w stolicy Niemiec został wyposażony w wanny wykonane ze stali emaliowanej Kaldewei o grubości 3,5 mm.. (info)


Zadbajmy o nasze zdrowie i dobrą kondycję jesienią

Zadbajmy o nasze zdrowie i dobrą kondycję jesienią [23.09.2013] Właściwa temperatura wody zapewnia komfort i odprężenie podczas kąpieli oraz pozytywnie wpływa na regenerację organizmu... (info)


Bezpieczeństwo i higiena pod prysznicem

Bezpieczeństwo i higiena pod prysznicem [11.09.2013] Powierzchnie prysznicowe wykonane ze stali emaliowanej Kaldewei gwarantują bezpieczeństwo i higienę w mokrej strefie prysznica.. (info)


Wykąp psa, ocal łazienkę - radzi Kaldewei

Wykąp psa, ocal łazienkę - radzi Kaldewei [09.08.2013] Za oknem afrykańskie upały, które doskwierają nie tylko ludziom, ale i naszym czworonożnym pociechom. Jak im ulżyć i nie dopuścić przy tym do zniszczenia łazienki radzi Kaldewei - producent wanien i brodzików ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm... (info)


Jak łatwo i szybko zamontować powierzchnię prysznicową?

Jak łatwo i szybko zamontować powierzchnię prysznicową? [09.08.2013] Powierzchnie prysznicowe wyłożone płytkami ceramicznymi można w prosty sposób zamienić na perfekcyjne miejsce kąpieli stosując emaliowane powierzchnie prysznicowe Kaldewei... (info)


Relaks w hollywoodzkim stylu

Relaks w hollywoodzkim stylu [11.07.2013] Od roku 1946 ekskluzywny Hotel Bel-Air jest jednym z najbardziej popularnych i lubianych przez gwiazdy Hollywood miejsc odpoczynku... (info)


Prestiżowy apartamentowiec w sercu Warszawy wyposażony w wanny i brodziki Kaldewei

Prestiżowy apartamentowiec w sercu Warszawy wyposażony w wanny i brodziki Kaldewei [01.07.2013] Wybudowany właśnie w Warszawie nowoczesny apartamentowiec Cosmopolitan oferuje przyszłym lokatorom doskonały standard mieszkania i życia... (info)


Odświeżająca przyjemność kąpieli w gorący, letni dzień

Odświeżająca przyjemność kąpieli w gorący, letni dzień [01.07.2013] Emaliowane powierzchnie prysznicowe Kaldewei gwarantują wysoki komfort letnich kąpieli.Po długiej i mroźnej zimie, w tym roku wyjątkowo niecierpliwie wszyscy czekamy na upalne lato... (info)


Twarda woda w łazience? Co robić - radzi Kaldewei

Twarda woda w łazience? Co robić - radzi Kaldewei [07.06.2013] Jedną z największych bolączek polskich łazienek jest problem „twardej wody” w kranach. Za jej sprawą na urządzeniach kąpielowych pojawia się kamień i osad, co obniża ich żywotność i estetykę... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 | > | >>

Kaldewei Polska Spółka z o.o.

Kaldewei Polska Spółka z o.o.
ul. Słowikowskiego 1a
05-090 Raszyn
tel. 022 7201603
tel. 022 7201604
http://www.kaldewei.com/pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...