informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Zakład Ubezpieczeń Społecznychwyświetlone: 1 - 10 z 34

<< | < | 1 2 3 4 | > | >>


ZUS skontrolował zwolnienia lekarskie

ZUS skontrolował zwolnienia lekarskie [13.05.2011] Ponad 41 mln zł wstrzymanych bądź cofniętych świadczeń chorobowych z ubezpieczenia społecznego. To efekt przeprowadzonej przez ZUS w pierwszym kwartale tego roku kontroli zwolnień lekarskich... (info)


Zaświadczeniowy rekord

Zaświadczeniowy rekord [29.04.2011] Już ponad 340 tys. zaświadczeń o niezaleganiu w opłacaniu składek wydał ZUS swoim klientom od ręki. Tylko w marcu przedsiębiorcy odebrali na cito blisko 50 tys. takich zaświadczeń... (info)


System IT ZUS dla studentów

System IT ZUS dla studentów [22.03.2011] Prezes ZUS i Rektor Politechniki Rzeszowskiej podpisali porozumienie o współpracy. Umowa umożliwi studentom i naukowcom uczelni udział w programach badawczo-rozwojowych z zakresu IT, realizowanych w tworzonym w Rzeszowie Centrum Usług Informatycznych ZUS... (info)


Nadchodzi czas korekty

Nadchodzi czas korekty [17.03.2011] Uwaga przedsiębiorcy! Do końca kwietnia należy zweryfikować i w razie potrzeby poprawić przekazane do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych dokumenty rozliczeniowe za 2010 r... (info)


ZUS wysyła Pity

ZUS wysyła Pity [21.02.2011] Ponad 9 mln osób otrzyma PIT-y z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Wysyłka formularzy z informacją o uzyskanych dochodach potrwa do końca lutego. Sprawdź kto otrzyma PIT z ZUS.. (info)


ZUS pomaga w powrocie do pracy

ZUS pomaga w powrocie do pracy [11.02.2011] Ponad 70 tys. osób przeszło w ubiegłym roku, oferowaną przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych, rehabilitację leczniczą. Drugie tyle osób będzie rehabilitowanych w tym roku... (info)


Powiadom ZUS o przychodach

Powiadom ZUS o przychodach [04.02.2011] Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina: Emeryci i renciści, którzy dorabiają do swoich świadczeń, do końca lutego powinni powiadomić ZUS o osiągniętych przez siebie przychodach w 2010 r... (info)


ZUS skontrolował zwolnienia lekarskie

ZUS skontrolował zwolnienia lekarskie [02.02.2011] Kwota wstrzymanych lub obniżonych świadczeń chorobowych w całym ubiegłym roku przekroczyła 141 mln zł. To efekt prowadzonych przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych kontroli zwolnień lekarskich... (info)


Członkowie OFE wylosowani

Członkowie OFE wylosowani [31.01.2011] Sześciu otwartym funduszom emerytalnym przybyło po kilkadziesiąt tysięcy nowych klientów. To wynik przeprowadzonego przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych losowania członków OFE... (info)


Polacy lepiej oceniają ZUS

Polacy lepiej oceniają ZUS [25.01.2011] Aż o 13 procent wzrósł odsetek respondentów dobrze oceniających działalność Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. O 15 proc. spadł natomiast odsetek osób wystawiających ZUS ocenę negatywną. CBOS zauważa, że opinia o ZUS znacznie się poprawiła.. (info)


<< | < | 1 2 3 4 | > | >>

Zakład Ubezpieczeń Społecznych
01-748, Warszawa
ul. Szamocka 3, 5
http://www.zus.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...