informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


OGICOM Sp. z o.o.OGICOM Sp. z o.o. jest wiodącym na rynku polskim dostawcą kompleksowych usług internetowych dla biznesu. Misją firmy jest zapewnienie obecnym i przyszłym klientom najwyższego poziomu jakości świadczonych usług, stały ich rozwój oraz oferowanie najkorzystniejszych na rynku kompleksowych rozwiązań z dziedziny Internetu (m.in. hosting, rejestracja i obsługa domen internetowych, kreacja stron WWW i zaawansowanych sklepów internetowych, usługi e-marketingu). Z usług OGICOM korzysta ponad 20 tys. klientów - firm i instytucji w Polsce i zagranicą.

wyświetlone: 1 - 10 z 41

<< | < | 1 2 3 4 5 | > | >>


Pozycjonowanie w małej firmie - samemu czy z ekspertem?

Pozycjonowanie w małej firmie - samemu czy z ekspertem? [21.05.2010] Jeśli sprzedaż usług internetowych porównać do sprzedaży domu, to pozycjonowanie byłoby zgłoszeniem oferty do pośrednika. Wystawca wie, że dom jest na sprzedaż, jednak sedno tkwi w tym, by poinformować o tym fakcie każdego, potencjalnego kupca... (info)


Jak zdobyć godło Jakość Roku?

Jak zdobyć godło Jakość Roku? [15.04.2010] Skuteczna, innowacyjna, doradcza - to przymioty, którymi określa się znaczna część firm działających na rynku. Nie wystarczy jednak nazwać się profesjonalną, aby za taką uchodzić w środowisku biznesowym. Argumentem jest uznanie potwierdzone dowodami... (info)

Ogicom gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy [13.01.2010] Firma Ogicom, znany dostawca rozwiązań biznesowych z dziedziny Internetu i telekomunikacji, po raz drugi wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy nie tylko duchowo, ale i technologicznie... (info)

Awatar doradzi klientowi w Internecie [23.12.2009] Strony internetowe można podzielić na dwie grupy - te, o których się zapomina kilka chwil po zamknięciu przeglądarki internetowej i te, które budzą zachwyt klientów, a zazdrość konkurencji... (info)


Ogicom na konferencji Hosting Meeting

Ogicom na konferencji Hosting Meeting [08.12.2009] Pod hasłem „Usługi hostingowe jako fundament nowoczesnego biznesu” upłynęła tegoroczna konferencja Hosting Meeting. O nowoczesnych technologiach z zakresu bezpieczeństwa danych opowiadał reprezentant poznańskiej firmy Ogicom... (info)


Ogicom współpracuje z Beyond.pl Data Center

Ogicom współpracuje z Beyond.pl Data Center [20.11.2009] Niezawodne serwery gwarantujące bezpieczny i całodobowy dostęp do zasobów internetowych przedsiębiorstwa, to podstawa działalności w sieci. Dlatego w październiku br. firma Ogicom nawiązała współpracę z Beyond.pl, najnowocześniejszym data center w Polsce... (info)


Kryteria wyboru data center

Kryteria wyboru data center [20.11.2009] Czy to przypadek, że najbardziej znane przedsięwzięcia internetowe, jak Ogicom, Allegro czy Nasza Klasa utrzymują zasoby w tym samym data center? Co powoduje, że niektóre lokalizacje są wybierane chętniej niż inne?.. (info)


Ogicom nominowany do tytułu JAKOŚĆ ROKU 2009

Ogicom nominowany do tytułu JAKOŚĆ ROKU 2009 [08.09.2009] Spółka Ogicom, wiodący dostawca usług internetowych dla biznesu, została nominowana do tytułu JAKOŚĆ ROKU 2009 w aż dwóch kategoriach - za najlepszą usługę i innowację... (info)


Jeden pakiet do wszystkiego tylko w Ogicom

Jeden pakiet do wszystkiego tylko w Ogicom [24.08.2009] Obsługa internetowa nowoczesnego przedsiębiorstwa wymaga czasu, a żaden biznesmen nie lubi go marnować. Tracąc czas, traci się pieniądze. Ile funduszy można by zaoszczędzić, gdyby dało się zarządzać firmą z jednego miejsca?.. (info)

Ogicom prowadzi firmy do sukcesu [23.07.2009] Dobry pomysł na biznes to połowa sukcesu. Przyszli i obecni przedsiębiorcy nie powinni zapominać o nieograniczonych możliwościach, jakie daje działalność w Internecie. Czasem jednak bez dobrego zaplecza technicznego, nawet najlepszy interes, może nie wypalić... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 | > | >>

OGICOM Sp. z o.o.

OGICOM Sp. z o.o.
ul. Arcybiskupa Antoniego Baraniaka 88, III piętro
61-131 Poznań
tel. 061 6222 530
fax: 061 6222 531
http://www.ogicom.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...