informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Me & My Friendswyświetlone: 51 - 60 z 60

<< | < | 1 2 3 4 5 6 | > | >>


Franczyza na dobry początek...

Franczyza na dobry początek... [20.12.2011] Coraz więcej polskich przedsiębiorców decyduje się na prowadzenie swojej działalności w obrębie większej sieci dystrybucji. Do końca 2011 r. ilość potencjalnych franczyzodawców ma wzrosnąć do blisko 750. Czy franczyza jest receptą na udany biznes?.. (info)


Kosmetyki: Konsument rozdaje karty

Kosmetyki: Konsument rozdaje karty [07.12.2011] Chociaż na europejskich rynkach kosmetycznych można zaobserwować lekką stagnację, w Polsce sytuacja pozostaje korzystna. Nowe metody sprzedaży produktów sprawiają, że Polacy coraz częściej sięgają po markowe wyroby... (info)


Selektywna nisza

Selektywna nisza [16.11.2011] „Kosmetyki selektywne” to termin obecny w świadomości polskich konsumentów, ale nie do końca doprecyzowany. Bywa kojarzony z ekskluzywnymi produktami, dostępnymi tylko i wyłącznie w drogich perfumeriach. Czy faktycznie tak jest?.. (info)


SOS dla zestresowanej skóry

SOS dla zestresowanej skóry [27.10.2011] Jesień to okres, gdy dni są krótsze, a pogoda gorsza. Deszcz czy szybciej zapadający zmrok mogą negatywnie wpływać na samopoczucie i powodować stres. Dotyczy to także cery, która może ucierpieć na skutek stresu… oksydacyjnego... (info)


Bezpieczne umowy w pigułce

Bezpieczne umowy w pigułce [27.09.2011] Zakup mieszkania to jedna z najważniejszych decyzji w życiu. Jak uchronić się przed niekorzystnymi zapisami w umowie kupna i na co zwracać uwagę przy jej podpisywaniu? Porad udziela Ewa Cieślik z biura sprzedaży Apartamentów Wiśniowa... (info)


Rusza sprzedaż Apartamentów Wiśniowa

Rusza sprzedaż Apartamentów Wiśniowa [08.09.2011] Rozpoczęła się sprzedaż lokali mieszkaniowych w nowym kompleksie przy al. Wiśniowej 83-85. Inwestycyjna mapa Wrocławia poszerzy się tym samym o przystępne cenowo, funkcjonalne powierzchnie w centrum miasta... (info)


Opener w komórce

Opener w komórce [01.07.2011] Siedem scen, największe światowe gwiazdy i tłumy fanów z całej Europy. W tym roku, aby ułatwić uczestnikom festiwalu Heineken Open’er skorzystanie ze wszystkich tych atrakcji, organizator – Alter Art, udostępnił specjalną aplikację mobilną... (info)


Inis anuluje rewolucję

Inis anuluje rewolucję [10.06.2011] Jakie konsekwencje może mieć pominięcie w działaniach promocyjnych istotnych faktów odnośnie oferty konkurencji? Może np. wywołać odzew w postaci kontrkampanii reklamowej. Taki mechanizm zadziałał w przypadku anulowania przez firmę Inis e-mail rewolucji... (info)


Mobilna rewolucja w polskiej muzyce

Mobilna rewolucja w polskiej muzyce [10.06.2011] Po blisko pięcioletniej przerwie Myslovitz wraca z nową płytą „Nieważne jak wysoko jesteśmy…”. Wydarzeniu towarzyszy premiera pierwszej w Polsce, oficjalnej aplikacji mobilnej, w całości poświęconej rodzimemu zespołowi muzycznemu... (info)


Nowa strona niekoniecznie o gotowaniu

Nowa strona niekoniecznie o gotowaniu [11.03.2011] Fani Roberta Makłowicza mogą od niedawna poznać jego nowe oblicze, dzięki pierwszej, oficjalnej stronie internetowej pisarza i krytyka. Koncepcją projektu graficznego oraz realizacją w technologii flash, zajęła się agencja Me & My Friends z Wrocławia... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 | > | >>

Me & My Friends
ul. Tęczowa 7
53-601 Wrocław
tel. 500 388 727
http://www.mamf.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...