informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Me & My Friendswyświetlone: 41 - 50 z 60

<< | < | 1 2 3 4 5 6 | > | >>

Hiperekspansja Evolve [16.05.2012] Marka Evolve, mająca w ofercie wysokiej klasy sprzęt elektroniczny, rozszerza swoją sieć sprzedaży. Już wkrótce jej produkty będą dostępne na półkach największych hipermarketów w kraju... (info)

Pielęgnacyjny efekt synergii [25.04.2012] Korzyści płynące ze stosowania zestawów kosmetycznych to znacznie więcej niż jednolita linia zapachowa. Nowoczesne serie, takie jak produkty Unicorno, zapewniają wzajemne stymulowanie się substancji aktywnych zawartych w poszczególnych elementach... (info)


Telewizja mobilna, czyli DVB-T za kółkiem

Telewizja mobilna, czyli DVB-T za kółkiem [18.04.2012] To co jeszcze kilka lat temu możliwe było jedynie na filmach Roberta Zemeckisa, już wkrótce może okazać się standardem. Mowa o możliwości odbioru telewizji w samochodzie, do czego dostęp znacznie ułatwi postępujący proces cyfryzacji... (info)


Czysta przyjemność golenia

Czysta przyjemność golenia [10.04.2012] Nawet prawdziwy twardziel miewa słabe punkty. Piętą Achillesową może być wrażliwa skóra twarzy, która cierpieć może z powodu podrażnień. Rozwiązanie tego problemu znaleźli eksperci z Beauty Cosmetics, opracowując formułę balsamu po goleniu Unicorno... (info)


Kaganek bezbolesnej cyfryzacji

Kaganek bezbolesnej cyfryzacji [16.03.2012] Trzy miliony odbiorców telewizji analogowej w Polsce to potężny rynek, który wkrótce będzie wymagał zagospodarowania. Jak już teraz dotrzeć do klienta, który nie do końca wie, czego potrzebuje?.. (info)

Długowieczność z tradycją [13.03.2012] Niewiele kobiet zdaje sobie sprawę, że możliwość zachowania młodego wyglądu na dłużej zawdzięcza dwóm holenderskim chemikom. David Adriaan van Drop oraz Jozef Ferdinand Arens są bowiem wynalazcami retinolu, substancji nazywanej „witaminą młodości”... (info)


Kompaktowa elegancja

Kompaktowa elegancja [24.02.2012] Woda perfumowana, która wykorzystuje osiągnięcia aromaterapii? To możliwe! Unikalny zapach Unicorno gwarantuje doskonały nastrój i energię na co dzień. Kompaktowe opakowanie-szminka pozwala bowiem zmieścić perfumy w najmniejszej nawet kopertówce... (info)


Pielęgnacyjny zegar biologiczny

Pielęgnacyjny zegar biologiczny [27.01.2012] Spora część kobiet zapomina, że z wiekiem w ich kosmetyczkach powinny zachodzić regularne zmiany. Dla właściwej pielęgnacji konieczne jest dopasowanie zabiegów pielęgnacyjnych do indywidualnych, zmieniających się potrzeb skóry... (info)


Perfumy z charakterem

Perfumy z charakterem [17.01.2012] Kwiatowy czy orientalny? Słodki czy cytrusowy? Delikatny czy intensywny? Właściwie dobrany zapach powinien nie tylko wprowadzać w dobre samopoczucie, ale również oddawać charakter osoby, która go używa. Jak więc właściwie dokonać wyboru?.. (info)


Skuteczny krem do zadań specjalnych

Skuteczny krem do zadań specjalnych [21.12.2011] Nawilża, odżywia, chroni, regeneruje i zapewnia dobre samopoczucie. Krem do twarzy to gwarant doskonałej kondycji kobiecej cery. Należy jednak pamiętać, że w tym kontekście nie istnieje słowo „uniwersalny”... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 | > | >>

Me & My Friends
ul. Tęczowa 7
53-601 Wrocław
tel. 500 388 727
http://www.mamf.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...