informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Me & My Friendswyświetlone: 21 - 30 z 60

<< | < | 1 2 3 4 5 6 | > | >>


Lesta: Etnoinspiracje

Lesta: Etnoinspiracje [28.02.2013] Frędzle, ludowa ornamentyka czy wykończenia z kożucha. Nie da się ukryć, że inspiracje stylem etno są w sezonie jesień-zima 2012/13 niezwykle modne. Dyskretny urok bohemy czy hipisowskie motywy, to nie jedyne powody, by zaprzyjaźnić się z folklorem... (info)


e-food, czyli z czym to się je?

e-food, czyli z czym to się je? [26.02.2013] Odpowiedź na ponad 300 pytań, nurtujących nawet co trzeciego Polaka. To nowa aplikacja e-Food, która stanowi mobilny przewodnik po zagadnieniach zdrowego żywienia. To jedno z pierwszych tak rozbudowanych narzędzi poruszających tematykę jedzenia... (info)


Lesta: Sztyblety na start

Lesta: Sztyblety na start [24.01.2013] Charakterystyczna gumowa wstawka w miejsce wiązania czy zamka. To właśnie jej sztyblety zawdzięczają swój unikalny styl. Dziś te stworzone niegdyś do jazdy konnej buty, szturmem zdobywają wybiegi... modowe... (info)


Lesta: Dwie długości zimy

Lesta: Dwie długości zimy [17.01.2013] Krótka spódniczka, sukienka do ziemi i spodnie-rurki. Z kozakami niemal wszystko wygląda doskonale. Ostrożniej trzeba dobierać stylizacje Do botków. Pasować będzie do nich spódnica przed kolano, ale już nie rybaczki... (info)


Lesta: Magia kontrastów

Lesta: Magia kontrastów [18.12.2012] Czerwone i czarne, ciemne i jasne, matowe i błyszczące. Nie da się ukryć, że w sezonie jesienno-zimowym królują kontrasty. Tego rodzaju zestawienia nadadzą wyjątkowy charakter każdej stylizacji... (info)


Jak się nie zgubić na trekkingowym szlaku?

Jak się nie zgubić na trekkingowym szlaku? [11.12.2012] Popularne „buty górskie” to bardzo obszerna i różnorodna kategoria. W związku z tym, przy wyborze tego rodzaju produktów warto kierować się ich przeznaczeniem. Na co jeszcze zwracać uwagę?.. (info)


Lesta: Czerwień w natarciu

Lesta: Czerwień w natarciu [26.11.2012] Tegoroczna jesień upłynie pod znakiem dynamicznych i odważnych stylizacji. A wszystko za sprawą mody na czerwień. Popularny kolor powraca w tym sezonie w nowych odsłonach: od stonowanego bordo, po śmiałe krwiste wariacje... (info)


Lesta: jesień-zima 2012/13

Lesta: jesień-zima 2012/13 [16.10.2012] Najnowsza kolekcja marki Lesta jest już dostępna. Obok klasycznych czerni i brązów, w tym sezonie do gry wkracza czerwień, a także modne, szczególnie jesienią, odcienie pomarańczowego... (info)


Lesta: Eklektyczna jesień

Lesta: Eklektyczna jesień [04.10.2012] Na tropach yeti... tak można by opisać dążenie do znalezienia modowej dominanty na sezon jesień-zima 2012/13. O najmodniejszych krojach, deseniach i kolorach, nie tylko w branży obuwniczej, opowiada Marta Rondoś, reprezentująca markę Lesta... (info)


Brakujące ogniwo technologicznej ewolucji

Brakujące ogniwo technologicznej ewolucji [27.09.2012] Obecnie magnetowidy zmieniły miejsce zameldowania z milionów mieszkań na... muzea. Wraz z nimi do lamusa przeszła moda na nagrywanie. Jest to spowodowane tym, że ceny nagrywarek DVD, które zajęły miejsce odtwarzaczy VHS, pozostają zbyt wygórowane... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 | > | >>

Me & My Friends
ul. Tęczowa 7
53-601 Wrocław
tel. 500 388 727
http://www.mamf.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...