informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Me & My Friendswyświetlone: 11 - 20 z 60

<< | < | 1 2 3 4 5 6 | > | >>


LUXAN - Oświetlenie zewnętrzne

LUXAN - Oświetlenie zewnętrzne [22.10.2013] Polski producent oświetlenia zewnętrznego obiektów użyteczności publicznej i przemysłowych. Od 1991 roku oferuje kompleksową obsługę w zakresie projektowania, produkcji oraz importu sprzętu, a także wsparcie merytoryczne i techniczne... (info)


Nie takie „E” straszne?

Nie takie „E” straszne? [19.06.2013] Polepszacze, wzmacniacze, konserwanty to współcześnie nieodłączne składniki codziennego menu. Ich analiza, nawet wśród świadomych konsumentów, wywołuje słuszny niepokój. Dla wielu jednak znaczenie symbolu „E” pozostaje nadal niezrozumiałe..... (info)


E-KOlogiczna żywność

E-KOlogiczna żywność [07.06.2013] Świadomość polskiego społeczeństwa odnośnie żywienia rośnie. Nic więc dziwnego, że wzrasta też zainteresowanie żywnością ekologiczną. Co kryje się pod tym pojęciem? Odpowiedź nie zawsze jest oczywista... (info)


e-food: E-skaner kodów

e-food: E-skaner kodów [06.06.2013] Wbrew pozorom, świadomy wybór zdrowych produktów spożywczych to bardzo łatwa czynność. Najnowsze technologie pozwalają już na przykład na zeskanowanie kodu prosto ze sklepowej półki i odszyfrowanie wszystkich informacji na temat jego składu... (info)

Spożywcza tablica Mendelejewa [07.05.2013] W ciągu roku przeciętny człowiek spożywa wraz z żywnością blisko 2 kg chemicznych dodatków do żywności. Które są najbardziej szkodliwe? Czym skutkuje ich nadmiar? A przede wszystkim – w jakich produktach są stosowane w największej ilości?.. (info)


Lesta: Stylowe manewry

Lesta: Stylowe manewry [09.04.2013] Indywidualny, odważny, charyzmatyczny. Styl militarny powraca w tym sezonie w nowej, bardziej kobiecej odsłonie. Jak zachować równowagę między tymi dwoma, pozornie sprzecznymi tendencjami?.. (info)


Wynająć czy kupić? Oto jest pytanie

Wynająć czy kupić? Oto jest pytanie [29.03.2013] Podejście do zakupów może przejść rewolucję. Diametralnie zmieni się też pojęcie dodatkowych dochodów. Nurt ekologiczny zyska nowego sprzymierzeńca. To nie prognozy rodem z filmu science fiction, ale realne skutki zjawiska collaborative consumption... (info)


Lesta: Na Zachodzie zmiany

Lesta: Na Zachodzie zmiany [26.03.2013] Kapelusz z szerokim rondem, kowbojki czy wariacje na temat stylu gentlemana to nieodłączne atrybuty miłośniczek mody. Inspiracja Dzikim Zachodem nabiera jednak rumieńców. Eklektyzm i przepych, w połączeniu z minimalizmem, gwarantują niezły Meksyk..... (info)


Buty nie tylko na luty

Buty nie tylko na luty [19.03.2013] Jak zapewnić stopom optymalne warunki zimą? Co robić, by zachować właściwości termoizolacyjne buta? W jaki sposób chronić wodoodporność obuwia? To pytania, na które warto sobie odpowiedzieć, zwłaszcza gdy temperatura spada poniżej zera... (info)


Lesta: Wiktoriański pazur

Lesta: Wiktoriański pazur [28.02.2013] Niewinny, ale mroczny; łagodny, ale drapieżny; zakryty, ale pobudzający wyobraźnię. Styl wiktoriański powraca w nowej odsłonie. Jego zagadkowość i dwuznaczność inspiruje współczesnych dyktatorów mody... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 | > | >>

Me & My Friends
ul. Tęczowa 7
53-601 Wrocław
tel. 500 388 727
http://www.mamf.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...